Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Igénytelenség, ha valaki nem...

Igénytelenség, ha valaki nem naponta fürdik?

Figyelt kérdés

Mi az ami még belefér, és mi nem? Szerinted?


(egy kérdésnél olvastam ezt: "Amúgy 3 nap után nem leszel büdös, nekem a párom van hogy egy héten 1x beáll a zuhany alá, pedig dolgozik mint állat, de nem büdös ő sem.")


Szerintem egyszerűen undorító, attól, hogy nem érzik egymás szagát, mert már hozzászoktak, mások még érzik :S Így már tudom, mitől van annyi büdös ember a buszokon pl :S

Inkább magukra fújnak 1 doboz dezodort, minthogy beállnának zuhany alá 5 percre...


2010. szept. 14. 19:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem aki azt állítja, hogy minden nap fürdik az hazudik. Én se szoktam heti 1-nél többször fürdeni, de attól még minden nap tisztálkodom. (Megmosom az intim testrészeimet naponta többször is, hónaljamat stb...)
2010. szept. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy büdösnek nem büdös, de hogy koszos az biztos. A mindennapi por, kosz azért még rárakódik. És akkor még az intim testrészeiről nem is beszéltem. Azt még csak el tudom képzelni, hogy valaki nagy ritkán beesik az ágyba a fáradságtól, de hogy rendszeresen csak hetente egyszer mosakodjon, azért ez tényleg undoritó. A napi egyszeri mosakodást elengedhetetlennek tartom (azért nem zuhanyzást irok, mert régebben is megoldották lavórban a dolgot). Én nyáron a hőségben többször is letusolok egy nap, mert engem zavar a saját izzadságom szaga.
2010. szept. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Hát akkor én biztos hazudok. Soha nem volt még, hogy ne fürödtem volna minden nap...

Nem tudom, eddig hol éltem, de nekem nyilvánvaló volt EDDIG, hogy mindenki van annyira igényes, hogy naponta fürödjön :S

2010. szept. 14. 19:50
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Márpedig én minden nap fürdök rendesen kádban!!És nem hazudok!Ki sem bírnám hogyha csak egy két helyen mosnám meg magam!! Jóhogy rendszeresen fürdök. :)
2010. szept. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Éppen ma beszélgettünk erről a párommal,hogy egyes emberek hogy hogy nem érzik hogy a párjuk büdös? Miért nem szólnak rá?

Nem egyszer volt ilyen helyzet,hogy a sorban előttem áll egy fiatal pár.A lány agyon festve,a haja beállítva,a melle majd kiesik a pólóból..a párja mellette "vagánynak" képzeli magát,de nem lehet a sorban megmaradni a szaga miatt..Ilyenkor nem érzi a lány hogy büdös a barátja? Vagy amikor szintén fiatalok agyon festve,agyon lakozott,vasalt hajjal,de olyan erős izzadságszaggal,hogy a parfüm sem tompítja..

Egyszerűen nem értem,hogy miért nem merik megmondani egymásnak ha valaki szagos?

Egyébként meglepetésemre az egyik kollégám mesélte,hogy Ő például vasárnap megfürdik,és utána már csak pénteken este,mert akkor megy bulizni...

Pedig már mondtam neki,hogy bizony szerdán már nagyon lehet érezni,hogy szaga van..De nem érdekli..

Állítólag ez nemegyedi dolog,sokan így csinálják..

JA! Hozzá kell tennem,hogy Angliában élek,és ott tapasztalom nap mint nap..

2010. szept. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Nálunk az osztályban van egy lány, aki jól öltözködik, minden rendben van, amíg közel nem mész hozzá..

Én nem tudnám elviselni, ha a párom büdös lenne. Ja, és ő is minden nap fürdik.. :))

2010. szept. 14. 19:54
 7/25 anonim ***** válasza:
64%

Azért a naponta meg a hetente közt még van pár fokozat... XD Szóval. Nem olyan gáz, ha nem naponta, hanem mondjuk 2-3 naponta, akkor viszont már érdemes. Meg azért fehérnemű csere ha nem naponta max kétnaponta van, háát, szerintem ott lesz azért 1-2 kellemetlen "tünete" (viszketés, stb stb) XD

Szóval, gáznak nem gáz, a középkori Európában se fürödtek a népek hetente se, kivéve az északi pogányokat akiknek külön fürdős napjuk volt, akik így egészségesebbek is voltak.

2010. szept. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon ritkán fürdők,mert nem szeretek fürdeni..

De mindennap zuhanyzom

2010. szept. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.


Ha az illetőnek nem olyan munkája van és/vagy nem izzadós, akkor szerintem nem. Persze az ilyen heti 1x fürdök dolog nagyon meredek. De, ha egy nap kimarad szerintem nem nagy dolog, ha közben azért valamilyen szinten tisztálkodik (arc, fog, hónalj, intim régió tisztítása).


Ha itthon vagyok, s tudom, hogy nem jön senki, én se megyek sehová, s nem is kell semmit csinálni (ergo itthon döglök) akkor én is két naponta szoktam fürdeni. Persze ez télre, késő őszre és kora tavaszra igaz. Akkor nem vagyok izzadós.

2010. szept. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

A kérdező, meg a 19:51-es bajban lesz majd, ha szállodába, megy, panzióba vagy pláne valami táborba, esetleg éjjel utazik.

De azért nem fognak belehalni.

2010. szept. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!