Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Igénytelenség, ha valaki nem...

Igénytelenség, ha valaki nem naponta fürdik?

Figyelt kérdés

Mi az ami még belefér, és mi nem? Szerinted?


(egy kérdésnél olvastam ezt: "Amúgy 3 nap után nem leszel büdös, nekem a párom van hogy egy héten 1x beáll a zuhany alá, pedig dolgozik mint állat, de nem büdös ő sem.")


Szerintem egyszerűen undorító, attól, hogy nem érzik egymás szagát, mert már hozzászoktak, mások még érzik :S Így már tudom, mitől van annyi büdös ember a buszokon pl :S

Inkább magukra fújnak 1 doboz dezodort, minthogy beállnának zuhany alá 5 percre...


2010. szept. 14. 19:40
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
100%
szerintem igénytelenség!!! Jó velem is előfordult h beestem az ágyba és elaludtam, és ezért nem tudtam fürödni! de akkor másnap reggel azért egy gyors tus és kész!
2010. szept. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Ha éjjel utazok, előtte fürdök. Ezt nehéz lehetett kilogikázni...

Milyen szálloda az, ahol nincs fürdőszoba??

2010. szept. 14. 19:56
 13/25 anonim ***** válasza:
Hát igen kemény a mosdatlanság. Hogy saját magán nem mindig veszi észre az illető a "szagot", azt nem tudom. Csak orvoshoz ne menjen! Esetleg (nagy többségben) le kell vetkőzni, és a dolgozó nem tudja, hogy meneküljön a szag elől, képtelen norm. vizsgálatra ill. asszisztenciára.És van, hogy nem is látszik piszkosnak! De áporodott, elhasznált, konyhaszagú, dohány...stb. "illatok" terjengenek. Nyáron még csak-csak, de ebben az időben már nehézkesebb a szellőztetés, csak rohangálunk a légfriss. után.
2010. szept. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
milyen gyorsan jönnek ide a válaszok xD
2010. szept. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

," hogy mindenki van annyira igényes, hogy naponta fürödjön :S"


Az ország lakosságának egy nagy %-a nem teheti meg hogy mindennap fürödjön mert nem ingyen van!Nem igényesség kérdése!Érdekes ezt hányan nem tudják!

2010. szept. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Nem erről volt szó szerintem.

Hanem arról, aki megteheti, de nem teszi, mert lusta, igénytelen.

2010. szept. 14. 20:22
 17/25 anonim ***** válasza:

Hogy mi fér bele? Mondjuk én nem "szeretem, ha büdös a p.csa egy kicsit".

Az nagyon igénytelen ebmerre vall.

Egyébként meg élethelyzettől és évszaktól függ.

Pár hónapja olyan forróság volt, hogyha nem jutottam a zuhany alá egy-két óra hosszat, már haldokoltam.

De őszinte leszek: mikor hűvös van, akkor rohadt nehezemre esik a mosakodás, de azért megteszem.

Ha futás után leizzadok, akkor is természetesen irány a zuhany.

A legnagyobb lazaság az maximum annyi, hogyha nagyon hűvös van, akkor nem állok be a zuhany alá, hanem külön mosok lábat, segget, hónaljat és a pofámat. De ez ritkán fordul elő és következő nap nagyobb mosakodás van:)


Nemfürdéses kivételek: egész éjszakás buszozás, hajnalig tartó buli (megérkezéskor persze igen).

2010. szept. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
44%

Hát igen, már a kérdés is provokatív volt, úgyhogy csak úgy röpködnek a válaszok :D


Arra nem gondol senki, hogy a büdösség és a napi fürdés elhagyása, igénytelenség nem feltétlen függ össze?


Én pl. hiába fürdök le reggel, délután 3-4 felé csupa izzadság mindenem, a cipőmet egyenesen szégyellem levenni. Nem velem van a gond, mert hiába a pamutzokni, bőrcipő, dezodorok, Scholl spray, egyszerűen elviseelhetetlen, pedig irodai munkát végzek.

2010. szept. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy aki fürdik este, másnap reggel már büdös..
2010. szept. 14. 20:32
 20/25 anonim ***** válasza:

"hogy aki fürdik este, másnap reggel már büdös.."


Én leszoktam izzadni az ágyban. Főleg nyáron...

Szóval hülyeséget ne írj. Köszi!

2010. szept. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!