Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem tudok éjjel elaludni?

Miért nem tudok éjjel elaludni?

Figyelt kérdés
Valamiért éjjel nem tudok elaludni ... Hajnalig forgolódok az ágyamban ...
2010. aug. 3. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem vagy elég fáradt..ilyen egyszerű:)
2010. aug. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Meleg van. Hagyd nyitva az ablakot, előtte meg zuhanyozz le hideg vízzel+nem kell hálóruha.
2010. aug. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Nekem is volt ilyen. Hetekig forgolódtam, volt hogy hajnal 3kor is csak a plafont bámultam. Idegi alapon volt, már tudom. Sok a stressz ,és én nem tudom kiadni magamból. Vettem Sedacur fortét, elalvás előtt egy órával egy szemet bevettem, és szerencsére 4 nap után megoldódott a dolog. Azóta nem szedem, jól alszom. Nekem ez kellett. Próbáld ki, nem árt.
2010. aug. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a meleg miatt nem tudok.
2010. aug. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Van amúgy egy ilyen betegség, hogy valaki egész nap álmos mert éjszaka nem tud aludni, de mikor eljön az este megint csak nem tud elaludni. Így rendszerint pár órákat alszik csak. Már nem emlékszem a részletekre pontosan, régebben olvastam valahol egy cikket róla. Amúgy velem is ez van, fogalmam sincs mi az oka, de már nem is nagyon érdekel...
2010. aug. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!