Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Téged mennyire zavar, ha az...

Téged mennyire zavar, ha az orvos előtt meztelenül kell lenni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 21:38
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

78%-os tök igazad van.Engem zavarna,eleve egy normális orvosi vizsgálatnál sem indokolt a teljes meztelenség,nem tudom milyen orvoshoz járt az illető,de az én orvosom amikor a hüvelyem vizsgálja,csak alul vizsgál meg és nem veszi természetesenek a mellvizsgálatot sem,hanem miután a nőgyógyászati vizsgálattal végzett és felöltöztem alul(mert ezt megvárja)megszoktak kérdezni vagy még a vizsgálat előtt,hogy szerettném e hogy a mellem is megnézze,na nekem ez az eljárás jön be,ha azt választom hogy szeretném hogy megnézze,akkor is alul már felöltöztem,tehát nem vagyok teljsen meztelen.Külön vizsgáló van és az orvoson kívül senki nincs bennt,az orvos elé is a vizsgálat előtt,mert előszőr mész az öltözőbe(most ez az júj módi) simán alsóneműben mehetsz be szóval nem az van hogy pucér fenékkel villógva kell az orvos elé járulnod és elmondanod vizsgálat előtt a kérdéseid stb.


Elég fura felfogású nő aki természetesnek veszi,hogy teljesen meztelenül vizsgálja meg a nőgyógyásza,de az orvosnál sem klappol valami az már biztos.



Szerinem zavaró és etilátlan hogy teljesen meztelenül vizsgáljanak meg bárkit is,mert igen kiszolgáltatott helyzet ez,és a vizsgálatokhoz nincs is rá szükség.

2012. márc. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
Én szeretném, ha egy doktornő így vizsgálna, de még eddig nem jött össze.
2023. ápr. 26. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!