Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Téged mennyire zavar, ha az...

Téged mennyire zavar, ha az orvos előtt meztelenül kell lenni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 21:38
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
70%
Nem éppen a legkellemesebb élmény, de nem zavar.
2010. aug. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
68%
Kicsit zavar. Pedig én aztán nagyon jól tudom, hogy felesleges, mert az orvos nem úgy néz egy betegre:) (Kórházban voltam gyakorlaton) De én akkor is nagyon szégyenlős vagyok:)
2010. aug. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%
Én még a férjem előtt is szégyellős vagyok nemhogy orvos/idegen előtt!!! Milyen vizsgálat az ahol teljesen meztelennek kell lenni?
2010. aug. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
68%
Ha nő az orvos, akkor nem. Ha pasi, akkor engem igenis zavar. Ez nagyon egyénfüggő. (Amúgy a nődokim is nő, megjegyzem nagyon rendes!) Gondolj csak bele, hogy mennyire különbözőek vagyunk, gondolok itt a gátlásosságra, szemérmességre. Ha Téged (is)zavar, az nem szégyen. Sokan vannak még,akik csak a párjuk előtt nem szégyenlősek! 28/NŐ
2010. aug. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%
43 éves vagyok, elég sokat jártam már orvosnál, kisebb műtétem is volt, de még soha nem kellett meztelenre vetkőznöm.. Vagy csak alulról, vagy csak felűlről.
2010. aug. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:

Az 5. nagyon lepontozott válaszadó vagyok.

Kérlek titeket,mondjatok orvost és betegséget,ahol pucéron kell állni az orvos előtt.Mert Ti már úgy látszik álltatok teljesen ruha nélkül,de én még nem.

Rám fér a tanulás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. aug. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
48%
Nagyműtéteknél szokták teljesen levetkőztetni a beteget.
2010. aug. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
53%
Én például nem álltam meztelenül, de engem az is zavar, ha csak felülről kell levetkőzni, ennyi.
2010. aug. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:

Még mindig az 5.vagyok.Könyörgöm!! Válaszoljatok!!! Hol kell állni az orvos előtt pucéron????

Nem félpucéron és nem feküdni a tolókocsin,hogy átemeljenek a műtőasztalra!!!

Hanem pucéron ÁLLNI.

2010. aug. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
48%
19:23! Például régebben a katonai sorozáson egy egész sorozóbizottság (orvosokból álló) előtt kellett egy szál ....-ban állni.
2010. aug. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!