Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Téged mennyire zavar, ha az...

Téged mennyire zavar, ha az orvos előtt meztelenül kell lenni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 21:38
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
Könyörgöm!! Mondjátok meg,hogy manapság nem bugyiban a sorozóbizottságon ,melyik orvosnál kell meztelenül állni?????????????????????????????????????????
2010. aug. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
Könyörgök!!! Hol vannak az előző okos válaszadók,akik lepontoztak, és akiket zavar a meztelenül állás orvos előtt.Mondják már meg,hogy milyen vizsgálatkor voltak meztelenek???
2010. aug. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
56%
Ne könyörögjél már, akadj le a témáról !
2010. aug. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:
Nálunk pl. középiskolában volt orvosi vizsgálat, ahol bizony meztelenre kellett vetkőzni.
2010. aug. 4. 00:01
 25/42 anonim ***** válasza:
57%

Megtagadhattátok volna a vizsgálatot, mert senki nem kötelezhetnek orvosikezelésre vagy vizsgálatra, ha nem akarja.

Mindezt szankció nélkül.

2010. aug. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
Nem zavar
2010. aug. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
59%
A nőgyógyász előtt kellett meztelenül állnom, amikor mell, hüvely és méhvizsgálatot végzett, s egyáltalán nem zavart
2010. aug. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
Nekem még nőgyógyászati műtéthez sem kellett levetkőznöm, csak a hálóinget kellett felhúzni a derekamig. Nem értem, mi szükség van pucérra vetkőzésre??
2010. aug. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%

Mert sajna nem minden orvos gondolja azt, hogy másoknak esetleg kellemetlen lehet a meztelenkedés. Ő már látott több száz pucér embert, nyilván nem fogja mustrálgatni. Csak nem gondol bele, hogy az az egy ember lehet nem állt már több száz orvos előtt meztelenül.

Nekem szerencsére nem volt ilyen élményem.

Engem a nőgyógyász is úgy vizsgált, hogy először csak alulról kellett levetkőzni, utána csak felülről.

Mikor kórházban voltam gyakorlaton, SBO-n csomószor csináltunk EKG-t, amihez ugye felülről le kell vetkőzni, majd utána jött az orvos vizsgálni. Addig ugye felesleges lett volna visszahúzni a felsőt, hisz megint le kellett volna venni, de azért a nővérek mindig rárakták a betegre, hogy ne legyen olyan kellemetlen:)

Ehhez csak egy kis figyelmesség kell:)


Persze műtéteknél más. (Nagyobb, altatásos műtéteknél). Oda nem lehet civil ruhát bevinni, a beteget teljesen levetkőztetik, de ott is le szokták takarni ugye, nem pucéran tologatják.

2010. aug. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
82%
Minden orvosnál kényelmetlenül érzem magam ha meztelen vagyok, kivéve a nőgyógyásznál, ott bemagyaráztam magamnak, hogy ha nem vetkőzök le, akkor az életben nem fog tudni megvizsgálni.
2010. aug. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!