Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Aranyerem van? Vagy mi ez?

Aranyerem van? Vagy mi ez?

Figyelt kérdés
Székletürítésnél az elején szúró fájdalmat kezdek érezni. Utána véres a wc papír. Néhány napja kezdődött. A barátomnak is hasonló a helyzete. Mi ez? Orvoshoz nem szeretnék menni,legalábbis azt nem szeretném,h turkáljanak "ott". Nem bírnám ki,az az én területem. Ha biztos aranyerem van,akkor nem lehet háziorvossal gyógyszert iratni?
2010. febr. 3. 08:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Áruld el mi az hogy az én területem? Hogyan képzeled hogy egy orvos vizsgálat nélkül bemondásra felelőtlenül gyógyszert ír? Vizsgálat nélkül hogy lehet biztosan tudni valamit? És ha csak műtét segít?
2010. febr. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Aranyér lesz ebből, menjél el a gyógyszertárba és kérjél rá kenőcsöt meg kúpot, ha két hét után is ugyanez lesz a panaszod fordulj orvoshoz.Más és jó tanács az orvos előtt semmi szégyellni valód nincs, az orvos gyógyít, nem pedig azért nézi meg a betegeket, hogy csupán kíváncsiságból. Ezt a gátlást tedd félre, mert nagyobb baj esetén a kuruzsló nem segít. Jobulást!
2010. febr. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A nőgyógyászt se szeretem nagyon...az alsó fertájon meg elég szűk...ezért nem szeretném,h turkálhon. A kenőcsöset kipróbálom. Köszönöm
2010. febr. 3. 09:12
 4/8 anonim ***** válasza:

Akármennyire idegenkedsz az orvosoktól, muszáj megnézetned magad, ha valami panaszod van. Hidd el, később csak magadat fogod átkozni, ha félrekezelted magad otthoni praktikákkal, miközben nem is az volt a bajod, amire kenőcsöt kértél. A vérzés nem vicc, valami bajra utal. Ha aranyér, akkor lehet, hogy segít a kenőcs. De ha nem az? Hanem valami fertőzés? Amit nem kezdtél el időben kezelni?

Szóval, irány a doki, ő értünk van. Gondolj bele, hogy megéri azalatt a 10 perc alatt kellemetlenül érezned magad, cserébe viszont meggyógyít:)

2010. febr. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt kinövés is ott, mikor volt aranyerem, akkor még a puha wc-papírt sem tudtam elviselni, úgyhogy popsitörlőkendőt használtam és elmentem a házidokihoz és aurobint írt fel, napi 3 x kellett kenegetnem vele.
2010. febr. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha friss a vér, tehát nem alvadt, sötét színű, akkor vagy aranyered van, vagy pedig megsérült a végbélnyílásod körül, főleg, ha kemény a székleted. Aranyérre lehet venni gyógyszertárban kúpot, kenőcsöt, de a kamillás fürdő is nagyon jó rá.

24/L

2010. febr. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem is volt,van aranyerem...Mastut használok.Nekem már megműtötték lézeresen,mégis ujra kijött.Mindegy,most nem olyan súlyos.De ha elviselhetetlen,menj dokihoz,beszélj vele.Neki ez a szakmája,nem kell szégyenlősködnöd előtte!!Bátorság,és önbizalom!!
2010. febr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
megvizsgáltak már? aranyér?
2010. febr. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!