Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehet, hogy aranyerem van?

Lehet, hogy aranyerem van?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, és van egy elég kellemetlen problémám.

Tegnap vettem észre, hogy a végbélnyílásom környékén kitüremkedik egy sötét színű ér. Kb. 2-3 cm hosszú, és az ujjaimmal is érzem, hogy ott van.

Neten olvastam, hogy ez aranyér lehet. Szokott viszketni a végbélnyílásom környéke, de véres székletem még nem volt, hasmenéseim is szoktak lenni minden különösebb ok nélkül.

Fiatal vagyok, mozgok eleget, minimális túlsúlyom van.

Az egyetlen kiváltó oknak esetleg azt tudnám mondani, hogy sokszor előfordult, hogy új környezetben néhány (2-3) napig nem tudtam kaksizni...

Tehát a kérdésem: ha a fentebb leírtak aranyér, akkor hova menjek kivizsgálásra?

Ha pedig nem, akkor mégis mi ez???


2011. jan. 18. 21:06
 1/1 anonim válasza:
Szerintem kivizsgálásra ráérsz akkor menni, ha pl. vérzik is vagy fáj. Nekem vérezni, fájni, viszketni szokott, mégsem rohantam még kivizsgálásra. De te tudod, bátor vagy. Hemorid kenőcs csodákra képes. Nekem ez jött be. Este fürdés után bekenni, másnapra nem nagyon van bajom.
2011. jan. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!