Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 14 évesen lehet aranyerem?

14 évesen lehet aranyerem?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok és azt hiszem aranyerem van:/ nincs váladékozás, székletem még nem volt azóta, amióta érzem a fájdalmat, szóval nem tom h véres e. ilyen csomót vagy nem tudom minek nevezik (talán dudort) érzek, de nem viszket, csak fáj. olvastam, h lehet örökletesen is, és na igen...apámat 2x műtötték vele és a tesómnak is volt, de neki kenőccsel elmúlt. mit csináljak? szüleim még nem tudják, de először a tesómmal szeretnék beszélni. ha veszek kenőcsöt, az elmulasztja? segítsetek lécci, nagyon félek:S
2011. ápr. 24. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:
persze,hogy lehet...dokihoz mindenképpen el kell menned,ha nem akarsz ökölnyi méretű csomót a hátsódba...írni fog kenőcsöt rá,ha nagyon fáj,vehetsz párnát is hozzá,de SEMMI ESETRE NE KENJ RÁ SEMMIT,AMÍG AZ ORVOS NEM LÁTOTT.Lehet,hogy többet ártasz mint használsz és abból lesz aranyered...és ne feledd...tesód és a szüleid sem szakorvosok..max abban segíthetnek,hogy melyik dokihoz menj...attól,hogy nekik volt kenőcsük,lehet,h neked nem az kell...nem éri meg ezzel játszani...ha pedig elmentél dokihoz akkor írd be google-be h aranyér megelőzés és tartsd be a leírtakat
2011. ápr. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
jah és nem minden esetben vérzik,úgyh arra inkább ne várj..ha szerencséd van,nagyon korai stádiumban vagy és a doki el tudja mulasztani,de ahhoz az kell,hogy minél előbb elmenj hozzá...nefélj,semmi szégyellnivaló nincs a dologban,főleg ha öröklött...
2011. ápr. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!