Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szülés után mennyi pénz adtok...

Szülés után mennyi pénz adtok ti az orvosnak, szülésznőnek, nővéreknek?

Figyelt kérdés

2014. júl. 4. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak az orvosnak adtam 2009-ben 30.000.-
2014. júl. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Amennyit a bolti eladónak, hogy kiszolgált, vagy postásnak, hogy kihozta a levelet, stb.


Bár ha egy olyan orvosnál szülnék akinek nincs állása, és semmi bevétele, akkor talán megsajnálnám és adnék pénz a munkájáért.

2014. júl. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Eddig körülbelül 20ezer ft-nél tartok mert magánrendelésre járok.34 hetes kismama vagyok. Én is csak az orvosnak gondoltam adni,de sokan mondják még szülésznőt is választanak!!
2014. júl. 4. 17:32
 4/10 anonim ***** válasza:
Amennyire telik
2014. júl. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért kéne adnod? Ez a munkája a kötelessége. Akkor minden alkalommal adsz a főnöködnek pénzt, ha kifizet, vagy majd a gyerek tanárának, mert tanítja a suliban?
2014. júl. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha ügyeletesnél szülsz, akkor nem kell pénzt adni. Ha meg fogadsz orvost/szülésznőt, akkor a megbeszélt összeget.
2014. júl. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Semmit. Az a dolga, azért fizetik, én pedig azért fizetem a TB-t. Ha bármit elszúr, akkor úgy beperelem, hogy csak úgy zörög.


Ha magándokihoz mégy, aki fix pénzt kér az ellátásért, akkor pedig még egy gonddal kevesebb.

2014. júl. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Énis úgy gondolom,hogy minek adnánk pénzt? Ezt anno vki nagyon elb...ta,és jó divat lett belőle!

A mai világban így is nehéz mindent megvenni a bébinek,nemhogy még külön előteremteni a dokinak!

2014. júl. 5. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
első vagyok,én is magánorvoshoz jártam végig,alkalmanként 4ezret hagytam ott,ennél az orvosnál szültem (császár)
2014. júl. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Miért nincsen fizetése?? Egy köszönöm és kéz fogás! A sok hülye miatt tartunk ott, ahol most...
2018. aug. 12. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!