Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi történt velem? Ilyen még...

Mi történt velem? Ilyen még nem volt. Mi a magyarázat erre?

Figyelt kérdés
Fújtam az orromat, és úgy fújtam, h hirtelen pukkant egyet a fülem, és amint kinyitottam a szemem, abban a pillanatban, elkezdett forogni a világ, és ha akkor gyorsan nem vetem be azt, amit ilyenkor szoktam, akkor szerintem tuti elájulok.
2014. máj. 24. 01:24
 1/7 anonim ***** válasza:
velem volt már ilyen párszor. hogy pontosan mi a magyarázat, nem tudom, de én azzal magyaráznám, hogy túl erősen fújtad, és mivel a levegő az eldugult orrodon nem tudott kiszökni, így megtette a füleden :) elég szar érzés :)
2014. máj. 24. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"amit ilyenkor szoktam" ???


EZek szerint van valami problémád.


Mire szedsz gyógyszert? Úgysem tudjuk ezt így ennyiből megmondani, meséld el a dokinak, ő ismer téged, és ő tudja, mire szedsz gyógyszert, mert még ezt sem írtad le.


Itt alapvetően nem orvosok vannak, de ennyiből még orvos sem tudna mondani semmit.

2014. máj. 24. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem azt írta, hogy "gyorsan nem veszem be", hanem hogy "gyorsan nem VETEM be"...szerintem olyasmire gondolt, hogy gyorsan leguggol vagy ilyesmi... nekemis van ilyen szokásom.
2014. máj. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves kommentelők!

1-eske: Én neked adok igazat, mert valóban túl erősen fújtam az orromat, ráadásul az volt a baj, h csukott szájjal, így légnyomás jelentkezett és a dobhártyám megmozdult. Bedugult a fülem.

Azóta ezt már Apukámmal is megbeszéltem, ő világosított fel, én pedig megígértem, h innentől óvatos leszek, és mindig nyitott szájjal, csukott szemmel fújok orrot. :)

2014. máj. 26. 06:43
 5/7 A kérdező kommentje:

2-eske: Szerintem sem azt írtam, h "gyorsan nem veszem be" hanem h "gyorsan nem vetem be", elnézted, kérlek figyelj oda jobban! Nem szedek semmilyen gyógyszert és nincs szükségem orvosra, mert azóta megoldódott a rejtély :)

Egyébként tudom h itt alapvetően nem orvosok vannak, de az ember mindig tanul, mások tapasztalatából is ;)

De amúgy orvos az tudná, miért ne tudná...?

Másrészt úgy gondolom ilyennel fölösleges elmenni.

2014. máj. 26. 06:54
 6/7 A kérdező kommentje:

3-aska: Igen, arra gondoltam. :)

Hogy mit vetek be ilyenkor?

Nekem is van egy saját módszerem ami a következő:

Ellenállást gyakoroltam ami azt jelenti h: mind a két kezem fejtetőre teszem, és a tenyeremmel elkezdem lenyomni a fejemet, miközben a fejjel ellenállást tanúsítok, az az a tenyeremet pedig tolom felfelé a fejem búbjával.


/Ez egy nagyon hasznos és hatásos gyakorlat arra az esetre ha szédül valaki, és minél nagyobb erőkifejtéssel teszed annál jobb!/

2014. máj. 26. 06:57
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mellesleg 22/L vagyok.
2014. máj. 26. 06:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!