Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az ágy lélegzett? Veletek...

Az ágy lélegzett? Veletek történt már ilyen? Van rá valami normális magyarázat?

Figyelt kérdés
Egyszer egy nap egyedül voltam, otthon és szokás szerint takarítottam. Arra lettem figyelmes hogy lélegzeteket hallok. Azt hittem valaki elbújt és meg akar lepni.. Körbenéztem mindent és nem láttam senkit, de légzéseket ugyanúgy hallottam továbbra is. Az ágy melletti fotelba ültem le és láttam hogy az ágy emelkedik a légzéssel egybevágóan. Odaraktam a fejem és hallottam hogy az ágy csinálta. Hülyén hangzik, de nem vagyok bolond, láttam meg hallottam is.. Felemeltem az ágyneműtartót is de semmi nem volt benne ami miatt mozoghatott volna meg lélegzett volna. Nagyon megijedtem és átmentem a szomszédba. Egyik barátom is tapasztalt hasonlót.
2011. jan. 29. 11:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
áá ez nagyon durva, én nem tudom mit csináltam volna a helyedben :O még nem láttam ilyet.. öö és ezt csak akkor egyszer csinálta? milyen lélegzést hallottál? mint egy ember?
2011. jan. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Irigyellek, nekem sose telt még lélegző matracra, rohadt drágák...Inkább örülj neki, hogy jobban alszol, ne panaszkodj, hogy "jajj, lélegzik az ágy" :D
2011. jan. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én miért nem tapasztalok ilyeneket? Én megpróbáltam volna beszélgetni vele. De hát velem ilyen dolgok nem történnek.
2011. jan. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
26%
Örülj neki hogyha egyedül vagy is van kivel beszélgetned:D:D:D
2011. jan. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Persze, engem egyszer egy IHB buli után le is hányt a kis mocsok!
2011. jan. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
velem is történt már ilyen. azt mondta, épp masztizott, azért lélegzett olyan hangosan.
2011. jan. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
durva O.o
2011. jan. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

xD xD tetszik ezek a vicces válaszok! :D

hát igen kb mint egy ember... hál istennek nem fordult alő többször, mert tuti hogy szívinfarktust kapok.. Akkor azért nem féltem annyira mert azt hittem valaki elbújt..

2011. jan. 29. 12:22
 9/17 A kérdező kommentje:
Milyen ésszerű magyarázat lehetséges, mert én szkeptikus vagyok, és kell hogy legyen valami.
2011. jan. 29. 12:23
 10/17 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak az agyad játszott veled.
2011. jan. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!