Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az ágy lélegzett? Veletek...

Az ágy lélegzett? Veletek történt már ilyen? Van rá valami normális magyarázat?

Figyelt kérdés
Egyszer egy nap egyedül voltam, otthon és szokás szerint takarítottam. Arra lettem figyelmes hogy lélegzeteket hallok. Azt hittem valaki elbújt és meg akar lepni.. Körbenéztem mindent és nem láttam senkit, de légzéseket ugyanúgy hallottam továbbra is. Az ágy melletti fotelba ültem le és láttam hogy az ágy emelkedik a légzéssel egybevágóan. Odaraktam a fejem és hallottam hogy az ágy csinálta. Hülyén hangzik, de nem vagyok bolond, láttam meg hallottam is.. Felemeltem az ágyneműtartót is de semmi nem volt benne ami miatt mozoghatott volna meg lélegzett volna. Nagyon megijedtem és átmentem a szomszédba. Egyik barátom is tapasztalt hasonlót.
2011. jan. 29. 11:14
1 2
 11/17 Roger Smith válasza:

engem egyszer megszólított a dohányzó asztal, beszélgettem vele két és fél órán keresztül, érdekes dolgokat mondott!

Aztán sajnos elmúlt az LSD hatása....

2011. jan. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Azaz! Csodálatos utazás! Köszönjük Albert Hoffman! Kérek én is!!!
2011. jan. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 orsye válasza:
szia, velem is volt csomószor ilyen, h feküdtem az ágyban és úgy éreztem mintha lélegzett volna az ágy... ezek pár éve voltak, mostmár egyáltalán nem tapasztalok ilyet, azóta sem tudom rá a választ
2011. jan. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Alíz csodaországban
2011. jan. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

én tuti kinyírtam volna az ágyat annyira megijedtem volna.

bár az is lehet hogy békésen beszélgettünk volna.

2011. febr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 volus ***** válasza:
Semmi baja az ágynak, ezt te csinálod. Ezért is láthatott egy barátod is ilyet, mert kapcsolatban van veled. És gondolom eléggé jó ismerősöd, hogy barátnak hívod, ebből következően sokat is találkozik veled. Örülj neki, hogy nem az ajtó csapkodja saját magát. Én a honvédségnél 3 emberrel együtt láttam olyat. Nem volt egy nyugodt éjszakai szolgálat gondolhatod. És még le is lettünk cseszve, hogy miért csapkodjuk az ajtót éjszaka.
2014. dec. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem lehet h szellemek vannak a házadban? :)

Akik pont az ágyadba bújtak bele? :D

Viccesen hangzik, de ez sem kizárható ok.

Lehet, hogy csak így akart megijeszteni, v tudatni veled valamit, esetleg üzenetet hagyni számodra.

Nem volt véletlenül elhalálozás a családban azokban az időkben???

2015. márc. 5. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!