Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történt velem? Van erre...

Mi történt velem? Van erre valami magyarázat vagy spontán vagyok elmebeteg?

Figyelt kérdés
Év elején megszünt a munkahelyem, akkor ezt nem bántam mert már nagyon stesszes volt, de anyagilag nem panaszkodhattam. Ezután belekaptam egy vállalkozásba, amit pár hónap miatt eladtam, mert rájöttem nem az én világom. Sajnos nagyon sok pénzt elbuktam. Ezek után nem volt munkám, kezdtem teljesen bepánikolni, nem tudtam magammal mit kezdeni, most ugyan már dolgozom, de teljesen tele vagyok félelmekkel, állandóan a gyerek ill. fiatalabb koromba vágyom, a szüleim elvesztésétől rettegek, nem tudom elképzelni a jövőt....ez mitől van? És mit csináljak ellene?
2009. nov. 13. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
ó te szegény ! Ez a fóbia ami a sok félelemtől előjött ne aggódj én se tudom mi lesz velem 8.-os vagyok új suli azt se tudom ,hova vesznek fel :S ne rettegj élvezd az életet ,mert beleörülsz,mint én:S és éjszaka hangokat hallasz blabla Gondolj arra,hogy te vagy a legjobb a munkahelyeden és a nagyönbitzalmad miatt tényleg te leszel bármibe kezdesz! HAjrá!:D
2009. nov. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én nem vagyok szakértője a dolognak, de szerintem most "jön ki" rajtad az a sok stressz, ami az utóbbi időben ért. Próbálj meg a munkáddal foglalkozni és amennyit csak lehet, a családoddal lenni. Szerintem előbb-utóbb elmúlnak ezek a félelmeid, csak foglald le magad, és ne gondolkodj ilyeneken. Talán azért nem tudod elképzelni a jövőt, mert nem a megfelelő munkahelyeden vagy....De átmenetnek ez is jó, még találhatsz "álom melót"! Hajrá! Kitartás;)
2009. nov. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást, remélem hamarosan a régi leszek, de nagyon nehéz...
2009. nov. 14. 09:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Az történt veled, hogy amikor elvesztetted a munkahelyed év elején, akkor még örültél is egy kicsit, hogy kipróbálhatod magad új dolgokban (vállalkozás), ami nem jött be. Ekkor beparáztál és elkezdtél negatív dolgokat gondolni, és a negatív gondolatok vonzzák a negatív dolgokat. Azért vágysz vissza a régmúltba, mert ott biztonságérzeted volt. Kezdd el mondogatni magadban naponta nagyon sokszor (100-szor legalább), hogy biztonságban vagyok, minden rendben van, mindenki kedves velem, sok pénzt keresek, boldog vagyok. Tudom, bután hangzik, de segít. Örülj mindennek, örülj, hogy van munkád, élnek még a szüleid. Örülj az életnek!
2009. nov. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
15:55-nek, nagyon jól látod a helyzetem, igen minden úgy történt ahogy azt leírtad, megpróbálom követni a tanácsaid, igazából az ami megvisel, hogy ugyanott dolgozon ahol eddig, csak most másik városban, szeretnék váltani csak most nagyon nehéz, de remélem hamarosan sikerülni fog. Mégegyszer köszönöm szépen.
2009. nov. 19. 07:52
 6/7 anonim ***** válasza:

15.55-ös vagyok. Tudom, hogy nagyon nehéz, mert én is egy ilyen negatív hullámból próbálom kirángatni magam. Nagyon sok pozitív gondolat kell hozzá, és hinni, bízni magadban. El kell magaddal hitetned, hogy minden jó kijár neked az életből. Ajánlok egy könyvet, ami nagyon sokat segít: Louise L. Hay: Éld az életed!

Remélem sikerül neked is!

2009. nov. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves 15:55-ös nagyon köszönöm, hogy ennyi figyelmet fordítsz a problémámra, biztosan mivel mint írod Te is hasonló cipőben jársz, minden tanácsot próbálok úgymond "betartani" mivel nem tudom melyik fog pozítiv feltöltődést okozni. Egyenlőre beérném azzal is ha nem lenne ez az állandó nyomás a gyomromban, vagy legbelül mert ettől szenvedek a legjobban, persze tudom hogy az állandó hülye gondolataimtól van. De nem egyszerű ezeket lerázni.
2009. nov. 20. 08:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!