Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez depresszió? (magyarázat lent)

Ez depresszió? (magyarázat lent)

Figyelt kérdés
Amikor nem mozdulok ki a házból vagy csak szimplán otthon ülök nagy kedvetlenséget érzek. Ha tehetném mindennap kimennék, de nem mindig engednek, hétköznaponként egyáltalán és hétvégén sem újabban. Ilyenkor szokott előjönni. Érzem, hogy legszívesebben meghalnék, néha egy-egy könnyet is ejtek. Mintha valami nagyon szúrna ott bent. Ilyenkor arra gondolok, hogy más milyen jól szórakozik most. Errefel én rendeszeresen tanulok meg minden és nem lazíthatok. De ez máskor is előjön, nagyon sokszor. Ráadásul meleg is vagyok.
2011. szept. 16. 21:38
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és azt nem mondtam, hogy eléggé labilis vagyok...
2011. szept. 16. 21:40
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit takar az hogy nem engednek le meg nem mozdulsz ki? Hány éves vagy? Szerintem szorongsz. Otthon tudják, hogy meleg vagy? Amúgy ha ez rád jön, nyisd ki az ablakot vagy menj ki egy kicsit. Msn, chat, facebook, iwiw? Beszélgess valakivel. Nekem is volt ilyen időszakom. Szerencsére elmúlt. Rendesen tudsz aludni?
2011. szept. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még nem depresszió, (bár ennyiből nehéz megáálapítani), de ha így folytatod, könnyen kialakulhat! Próbálj egyensúlyt találni az életetben minél előbb!
2011. szept. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
16 vagyok. probálok, de ahhoz szabadon kell élnem, függetlenül. és a szüleim porázon tartanak, akár egy kutyát.
2011. szept. 16. 21:58
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a te életed, inkább hibázz a saját döntésed miatt, minthogy a szüleid által jónak tartott életed éld. 16 évesen nem normális, hogy nem engednek sehova, ez nem vezet jóra, próbáld meg megbeszélni velük. Ha sehogy sem értik meg, akkor lázadj, ne engedelmeskedj feltétel nélkül, ne hagyd, hogy a szüleid elszúrják a fiatalkorod, mert egyszer élünk. (Szerintem a szüleidnek lenne szüksége pszichológusra elsősorban, nem neked)
2011. szept. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!