Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Bármelyik apeh irodába mehetek...

Bármelyik apeh irodába mehetek elintézni, hogy fizethessem magamnak a TB-t?

Figyelt kérdés
Szóval ha Kistarcsán (pest megyei község) lakom, mehetek be a városba ezt elintézni?
2012. márc. 22. 19:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ők ajánlhatnak neked munkát, végezhetsz akár tanfolyamot is aminek az ideje alatt még pénzt is kapsz olyan 50-60 ezret. Meg ha egy évig regisztrált munkanélküli vagy azután kapsz szociális segélyt az önkormányzattól valami 22 ezer Ft-ot. Meg ha egy munkáltató regisztrált munkanélküli ként alkalmaz akkor kevesebbet adózik utánnad és így hamarabb lehet állásod is akár, mert nekik megéri hogy téged vegyenek fel. Meg jó ha számon vagy tartva valahol.
2012. márc. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ó, egy tanfolyam jól jönne... Szóval akkor ezt az intézményt hogy hívják? Munkaügyi központ? Bármelyikbe mehetek, vagy ez lakhelyhez kötött?
2012. márc. 24. 14:03
 13/17 A kérdező kommentje:
Oké, már megtaláltam, van Gödöllőn is és a XVI. kerületben is, ezek közel vannak, remélem, bármelyikbe lehet menni. Sorszám van, nem tudod? Ha mondjuk fél 9-től 3-ig rendelnek, mikor érdemes odamennem, hogy sorra is kerüljek? Bocsi, hogy ennyit nyaggatlak, csak hát kihasználom a segítőkészséged...:)
2012. márc. 24. 14:42
 14/17 anonim ***** válasza:
Én hajdúbihari vagyok így nem igazán tudom te hova tartozol. Ezt valami ismerőstől kérdezd meg, bárki tudja főleg aki volt már munkanélküli. De az ilyen helyeken mindig rengetegen vannak így érdemes nyitásra oda menni.
2012. márc. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ja és szerintem lesz sorszám. :)
2012. márc. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nyühühüü...
2012. márc. 24. 15:24
 17/17 anonim válasza:

Cigány fizet?

-NEM

Hagyják megdögleni?

-NEM

KÉRDÉS????

2012. ápr. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!