Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Bármelyik orvoshoz mehetek...

Bármelyik orvoshoz mehetek Pesten, ha vidéken élek, de most itt dolgozom?

Figyelt kérdés
Vidéken élek, ott van háziorvosom. Nemrég költöztem fel Pestre, albérletben lakok, nincs bejelentve tartózkodási címem. Ha beteg leszek ellátnak? Illetve hol látnak el?
2010. okt. 23. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Bárhol ellátnak Pesten,de ehhez ugyanúgy kell beutaló,ha beutalóköteles helyre mész,azt kénytelen leszel a lakhelyedről kikérni a jelenlegi háziorvosodtol.Vagy Pesten átigazolsz egy másikhoz ha már ott élsz.

Ha nem olyan helyre mész ahova kellene beutaló pl(szemészet-urologia-stb),akkor nyugodtan mehetsz bármelyik korházba amelyik szimpatikus

2010. okt. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
általános orvos érdekelne. ha mondjuk megfázok, torok gyulladásom van stb. bemehetek bármelyik háziorvoshoz?
2010. okt. 23. 13:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak ahhoz ahova tartozol,vagyis ha átjelentkezel valamelyikhez,vagy lehet adhat a háziorvosod ilyesféle meghatalmazást,ezt nem tudom,meg kellene kérezni tőle.
2010. okt. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ellatnak, engem is ellattak, csak kapsz egy papirt, hogy ilyen "surgossegi" ellatasban reszesultel, asszem ambulans papirnak nevezik.
2010. okt. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!