Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Bármelyik regionális vérellátó...

Bármelyik regionális vérellátó központba be lehet menni azért, hogy meghatározzák a vércsoportomat?

Figyelt kérdés

Vért adni nem szeretnék, csak vércsoport meghatározásra van szükségem. Egy kisvárosban élek és itt vérvételkor nem tudják meghatározni a vércsoportomat.


Lehet ilyen kéréssel hozzájuk fordulni? Az orvos nem ad beutalót csak a helyi laborba, ahol nincs vércsoport meghatározás. Aki tud segíteni, annak előre is köszönöm.



2012. márc. 20. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy lenne korrekt,ha már csináltatsz egy ingyen vércsoportmeghatározást akkor adsz vért is. Nem áll semmiből 10 perc az egész
2012. márc. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A héten már voltam vérvételen, én akkor is rosszul lettem. Sajna.

Egyébként a kérdésre válaszolva be lehet menni azért, hogy meghatározzák a vércsoportomat? Úgy tudom vércsoport meghatározáskor csak az ujjunkat szúrják meg.

2012. márc. 20. 20:15
 3/3 anonim ***** válasza:
hááát,mondhatod, mielőtt bemész a véradó helyiségbe,hogy meggondoltadmagad...de szerintem nagyon gáz. Egyébként MINDEN laborban csinálnak vércsoportmeghatározást. Szerintem még a patikában islehet kapni tesztet
2012. márc. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!