Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A (tüdő) biopszia tévedhet?

A (tüdő) biopszia tévedhet?

Figyelt kérdés
tüdőrákot állapítottak meg..
2011. dec. 6. 10:55
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
0%

Éppen a kemoterápia a legnagyobb gyilkos! Az onkológusok 90 %-a nem engedné magát azzal kezeltetni. Én sem! Éppen azt gyengiti le /immunrendszer/, amire a legnagyobb szükség volna! Nagyon sokan, józan ésszel elutasítják és csodák-csodája sokan ezek közül meg is gyógyulnak. Érbedjetek!

Itt van egy gyógyszerkutató tanácsa. A szöveg kicsit hibás, de az illető már nagyon idős, nézzük el neki:


1 só nélkül megbetgszünk.

2 az hazudják a só árt

3 sótörvény nem tette lehetővé, hogy kálium sót is tartalmazzon az emberi fogyasztásra való só

4 ma: só "ártalmas" a kálisó a "hasznos"

5 A sótörvényt megváltoztatták, minden só mérgező csak az asztali sóban nem lehet kálium

6 ősi törvény hogy főtt ételt együnk

7 húst keveset

8 extraszűz olivaolaj nyersen csakis rák blokkoló - titokban tartják

9 C, A, E, D B vitaminok mind rákot kivédők

10 sokszor keveset, lassan jóízűen enni

11 sokszor gyümölcsöt, de csak sós ételek után

12 csak gyümölcs gombás megbetegedéshez vezethet, mely rákkeltő,

13 Doh, penész nagyon kerüljük

14 sok szellőztetés

15 napi mozgás

16 SZERETET

2011. dec. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
0%
13.30! Igen lebeszélnék. Mert bár a Kiskegyed egy bulvárlap, a cikk azonban tudományos alapokon nyugszik. Te pedig feltétel nélkül hiszel az orvosoknak nevezett sarlatánokban? Meg is érdemled!
2011. dec. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
64%

"a cikk azonban tudományos alapokon nyugszik"


Nordic Cochrane Center kutatói ???

JAMA nevű, híres amerikai orvosi folyóirat???


Ugye ezt te sem gondolod komolyan?


És igen. Sokkal szívesebben bízom magamat azokra az általad sarlatánoknak titulált orvosokra, mint a Kiskegyed nevű "elismert szakmai hetilap" cikkeire.


E mellet azonban nem vonom kétségbe az alternatív gyógymódok hatékonyságát és fontosságát, de semmiképpen sem az orvosilag bizonyított terápiák helyett, hanem azok kiegészítéseként.

2011. dec. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
Ha bajod lenne, két kézzel kapaszkodnál a "sarlatánokba!"
2011. dec. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
Sajnos a biopszia általában negatív irányba tévedhet, tehát az eredmény negatív, mégis daganat van. Ha pozitív az eredmény, az sajnos nem jó hír. Egyetlen kérdésem lenne: a 0.5 mm-es daganatokat mivel állapították meg? Szerintem azt egyetlen képalkotó eljárás sem "látja" és ekkora daganatból nem lehet mintát se venni (egy minta nagyobb általában mint 0.5 mm-es szövetdarab). A legtöbb amit most tehetsz, hogy édesanyád mellett állsz. Ez segít a legtöbbet. A csodaszereket meg én nem ajánlom..
2011. dec. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Küldök Neked egy nagyon hasznos és meglepő gyógymódot. Most sajnos nem érek rá, meg kell keresnem. De még ma megkeresem!
2011. dec. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 A kérdező kommentje:

Elírtam nem 0,5 mm hanem 5 mm sajnálom,kicsit meg vagyok zavarodva...de a fura az hogy a papírjain még az sincs leírva pontosan hol vannak a daganatok,úgy írják vagy a hörgőnél vagy a felső lebenyben,zóval erről fogalmuk nincs.

A biopszia kegyetlen volt azt mondta anyukám de most az orvosa meg akarja ismételni ez miért lehet?

2011. dec. 7. 10:21
 38/56 anonim ***** válasza:
0%

Szia! Mára nem pont ezt ígértem, de az is meglesz. Addig nézzétek meg ezt:


[link]

2011. dec. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
0%
Válaszolók! Jó lenne, ha nem veszekednénk és nem egymást aláznánk, hanem pozitív gondolatokkal és általunk hasznosnak vélt tanácsokkal segítenénk a kérdezőt. Van elég baja szegénynek! Ezen az oldalon már rengeteg embernek segítettünk. Sokszor még reménytelen esetben is. Tegyük ezt most is. Rajta, fogjunk össze és segítsük a kérdezőt!!!
2011. dec. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
0%

Még mindig nem az, amit ígértem, de addig is: találtam egy másik meglepő cikket.


[link]


A másikat is megkeresem, egy pici türelmet.

2011. dec. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!