Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A (tüdő) biopszia tévedhet?

A (tüdő) biopszia tévedhet?

Figyelt kérdés
tüdőrákot állapítottak meg..
2011. dec. 6. 10:55
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
0%
Milyen a köhögési váladéka?
2011. dec. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 A kérdező kommentje:

a tüdő mindkét felén 0,5 mm -es a daganat.

Állítólag,bár én már nem tudom mit higgyek.

2011. dec. 6. 11:25
 13/56 A kérdező kommentje:
A váladék ilyen slejm szerű,átlátszó.
2011. dec. 6. 11:26
 14/56 anonim ***** válasza:
55%

a nagymamamámnál is hasonló volt a helyzet, sokat köhögött, krahácsolt, az orvos nem látott semmit, elküldte tüdőszűrésre, negatív lett, azt mondták, hogy hörgőgyulladás, aztán allergia, aztán tüdőgyulladás, ekkor már a Korányi Tüdőszaniában feküdt, majd egyszer valakinek eszébe jutott, hogy talán kéne biopsziát csinálni. Akkor derült ki, hogy tüdőrák, már nem műthető stádiumban, hamarosan el is veszítette a csatát. Sajnos a tüdőrákra azt mondják, hogy nagyon agresszív, gyors lefolyású. 5 évvel előtte szokott le a cigiről.

Túl sok jóval nem tudlak biztatni, legyél vele annyit, amennyit csak lehetsz.

2011. dec. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 A kérdező kommentje:
Én nem nyugszom bele,hogy elveszíthetem az anyámat,mindent megteszek érte,Csúnya ilyet mondani,de a nagymamámról lenne szó,fájna ugyan,de ő már legalább mondhatjuk,hogy leélt egy életet,anyám viszont nem,és én még azt akarom,hogy lássa az unokáit.
2011. dec. 6. 12:00
 16/56 anonim ***** válasza:
29%
Az a cikk, aminek a likjét elküldtem, szóról-szóra igaz. A beteget annyira megrémisztik, hogy rá lehessen beszéni mindenre /kezelések/. Saját magát a család segítségével talán meggyógyíthatja. Tüdőrákban sem kell meghalni!!! Nem szabad feladni, de tenni kell ellene. Össze kell fognotok és - akármilyen fucsa is - pozitívan hozzáállni. Minden, de minden lehetőséget meg kell ragadnotok. Nagy harcnak néztek elébe, de győzhettek!
2011. dec. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
32%
Az átlátszó, slejm-szerű váladék is bizakodásra adhat okot.
2011. dec. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 A kérdező kommentje:
Nem engedem meg magamnak,hogy kétségbe essem.És bíztatom anyukámat,valamelyik nap is azt mondta,hogy én tartom benne a lelket.Minden féle gyümölcsöt,zöldséget veszek neki,spárgát ami állítólag kimondottan daganat ellenes,természetgyógyászhoz járunk,nem engedem,hogy elhagyja magát.
2011. dec. 6. 12:17
 19/56 anonim ***** válasza:
Szia,sztem próbáljátok meg a pecsétviszgombát.azt hiszem ez a neve.Nagyon jó eredményeket értek el vele.Régebben volt a story tv-ben valami hatóanyag szakértő,aki a gombákról mesélt.Rákos embereket is megszólaltattak,sőtolyanokat is,akiknek áttétjük volt,de meggyógyultak és azóta is tünetmentesek.Ha gondolod,elküldöm a nevét,azt hiszem fel van írva (meg az adás időpontja is,lehet,hogy írhatnál a tv-nek,hogy elérhetőséget kapj!).
2011. dec. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
Azért annyira nem szabad kétségbeesni. Ha nem áttétes a daganat , jó eséllyel lehet műteni. Kiveszik a tüdőlebenyt. Aztán kemó , és sugár terápia.Fogják irányitani mindenhová.Fiatal, van esélye a gyógyulásra.
2011. dec. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!