Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi lehet a baj? Mitől van?...

Mi lehet a baj? Mitől van? Aggódnom kéne?

Figyelt kérdés

tegnap kb fél órát ültem a váróban várva a buszra.kezeim az "ölemben" összefonva. alig mozdultam vmit a fél óra alatt mert fáradt voltam. mikor kimentem fájt a levegővétel (bal oldalt szívemnél) mint mikor beszorul a levegő meg egy kicsit a a lapockámnál (bal)...felszálltam a buszra..go home...mikor leszálltam vmi hihetetlenűl fájt a bal lapockámnál meg a vállamnál(nem tudom leírni..szúró feszítő érzés volt) szerencsére a buszmeg-től 20m-re van a lakás. rá pár órára fekvő pozícióban a szívveréseknél ilyen hülye érzést éreztem. mintha egy majdnem teli vizespalackot döntögetnék és ahogy jár benne a víz a levegőt a kupaknál kipréseli és ilyen hülye hangot ad. ilyesmi volt ez is...hallani is lehetett (anyám is hallotta nem képzelődöm) :)

mostanra a levegővétel nem fáj...a karom még kicsit...az a hülye érzés fekve meg még megvan de már nem hallani (de még érzem)



2011. nov. 26. 12:20
 1/2 A kérdező kommentje:

azt elfelejtettem írni hogy kb 2hete már volt ilyen (angol óráról kijövet kezdett el fájni a levegővétel meg a vállam)

ugyan úgy rá pár órára (mikor már otthon voltam) volt ez a dolog a tüdőmmel ahogy vert a szivem (fekve)

rá 1-2napra elmúlt de akkor nem fájt ennyire

2011. nov. 26. 12:23
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is előszokott ilyen fordulni, de nem szokott ilyen sok ideig tartani. Nekem akkor van ilyen, ha egy kicsit görnyedt állapotban vagyok és "rosszul" veszek levegőt... De a tiéd szerintem teljesen más lehet, inkább menj el orvoshoz, ő biztos tud mondani valami okosat. :/
2011. nov. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!