Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lehetséges, hogy aranyerem...

Lehetséges, hogy aranyerem van?! -nagyon fontos-

Figyelt kérdés
tegnap este elég érdekesen viszketett, ma reggel pedig elkezdett nagyon fájni a popsim. wc-zésnél, ülésnél meg ugy alapból fáj. fürdés után megnéztem és egy ilyen kis hólyag szerűség (piros szinű) jelent meg.anyának is van, és azt olvastam hogy öröklődhet... előfordulhat, hogy nekem is aranyerem van? és ha ez az, akkor mit tudok tenni ellene? félek szolni anyáéknak,és orvoshoz sem szivesen mennék.
2011. nov. 12. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet, de ez nem tragédia ám. Ez tkp. egy visszérgyull. csak rossz helyen. De hát mit is írok, a visszér gyull. nem is tud jó helyen lenni. Ne legyen kemény a széklet (pl.este egyél 1-2 aszalt szilvát), ne ülj túl sokat puha forgó széken, visszahúzódhat. A sok ülés rátesz az esetleges öröklött gyengébb visszér-rendszerre. Futás,torna, gyertya, fejenállás- ezek segítik a keringés helyreállítását. No para.
2011. nov. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pedig jó lenne ha szólnál a szüleidnek! Itt senki sem tudja eldönteni, hogy mi bajod lehet!
2011. nov. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első körben valami krémet próbálhatsz pl. Mastu. Nekem általában használ. Ne ülj hideg helyre, haszálj székletlazítót, ha szorulásod van, mert az erőlködés is kihozza.

Ha nem múlik, vagy rosszabbodik akkor pedig orvos. Szüleidnek nyugodtan elmondhatod, segíthet a tapasztalatuk!

2011. nov. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és az aranyér okozhat ilyen folyást is? :|
2011. nov. 12. 21:50
 5/7 anonim válasza:
Igen. Nekem is volt, de magától elmúlt szerencsére. Nekem az edzéstől jött ki (súlyzózás). Esetleg kérj valami kenőcsöt rá a patikában, az segíthet.
2011. nov. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
anya adott rá krémet, és talán már egy picit kezd visszahúzodni.
2011. nov. 15. 13:35
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek (:
2011. nov. 15. 13:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!