Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez tényleg Így van? Törődjek...

Ez tényleg Így van? Törődjek bele?

Figyelt kérdés
Egy éve volt egy kisebb sérülésem amivel nem mentem dokihoz. A háziorvosom szerint akkor valószínűleg részleges ínszalagszakadásom lett a bokámban. Azóta minden reggel ha felkelek iszonyatos fájdalmam van a bokámban. Alig bírom megmozdítani csak akkor enyhül a fájdalom ha már "bejárattam" ilyenkor kattanik egyet kettőt aztán már nem fáj annyira és már rá tudok állni. Illetve a nagy lábujjamban érzek húzódást ez megvolt akkor is amikor megsérültem akkor nem is tudtam ráállni. A háziorvosom szerint nem tud vele mit csinálni kenegessem este, hátha reggelre nem fog fájni annyira. De hát ezt csináltam egy évig! Szerintetek beletörődjem vagy mit csináljak? Még csak 30 éves vagyok! Örökké hordjam a bokaszorítókat vagy mit csináljak kihez forduljak? Tényleg igaza lehet a dokinak , hogy nem tud vele mit csinálni?
2011. nov. 10. 14:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
sajnos igen
2011. nov. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Hát, nekem 4-5 éve volt sérülésem, keresztszalag szakadásom volt, műtöttek azóta 4x és semmi javulás.. Mindig azt mondják, hogy kenjem, rögzítsem állandóan.. Az enyhíti. Vizsgáltasd meg mindenképpen, lehet, hogy tudnak segíteni. A háziorvosnak nem feltétlen kell továbbküldenie, te is eltudsz menni a balesetire, hogy nézzék meg..
2011. nov. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!