Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez tényleg Így van? Törődjek...

Ez tényleg Így van? Törődjek bele?

Figyelt kérdés
Egy éve volt egy kisebb sérülésem amivel nem mentem dokihoz. A háziorvosom szerint akkor valószínűleg részleges ínszalagszakadásom lett a bokámban. Azóta minden reggel ha felkelek iszonyatos fájdalmam van a bokámban. Alig bírom megmozdítani csak akkor enyhül a fájdalom ha már "bejárattam" ilyenkor kattanik egyet kettőt aztán már nem fáj annyira és már rá tudok állni. Illetve a nagy lábujjamban érzek húzódást ez megvolt akkor is amikor megsérültem akkor nem is tudtam ráállni. A háziorvosom szerint nem tud vele mit csinálni kenegessem este, hátha reggelre nem fog fájni annyira. De hát ezt csináltam egy évig! Szerintetek beletörődjem vagy mit csináljak? Még csak 30 éves vagyok! Örökké hordjam a bokaszorítókat vagy mit csináljak kihez forduljak? Tényleg igaza lehet a dokinak , hogy nem tud vele mit csinálni?
2011. nov. 10. 14:14
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
És a röntgen szerint a bal boka csontjain kóros nem látható.Ez volt a leleten.
2011. nov. 10. 14:15
 2/12 anonim ***** válasza:

A háziorvos valószínűleg tényleg nem tud mit csinálni. Kérj tőle beutalót az ortopédiára, ott speciálisan ilyen dolgokkal foglalkoznak. Szerintem ne törődj abba bele, hogy egy egyszerű háziorvosnak a tudása nem elégséges vagy csak egyszerűen nincs kedve vele foglalkozni.

Ha az ortopédián is ezt mondják, akkor már nagyobb gáz van.

2011. nov. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A háziorvos ezen sem is tud segíteni, sebészeten nézesd meg.
2011. nov. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
gyógytornázz szerintem, az sokat segíthet, illetve a pilatest is direkt a sérülések gyógyítására fejlesztették ki, kenőcstől ne várj javulást..
2011. nov. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De a háziorvos ha nem tud mit csinálni akkor automatikusan tovább kellene küldenie nem?
2011. nov. 10. 14:23
 6/12 A kérdező kommentje:
Milyen szakrendelésre kellene ezzel mennem?
2011. nov. 10. 14:23
 7/12 A kérdező kommentje:
Inkább maszek alapon megyek el.
2011. nov. 10. 14:23
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen, tovább kéne küldenie csak sokkal kényelmesebb azt mondani, hogy kenegesd.

Szerintem nyugodtan elmehetsz SZTK rendelésre is, ott sincsenek rosszabb orvosok és valószínűleg TB alapon ingyen megoldják a problémádat. Ha esetleg ott sem kapsz segítséget vagy elégedetlen vagy az ellátással még mindig elmehetsz magánorvoshoz.

2011. nov. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sebészt keress,
2011. nov. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
SZTK rendelésre csak beutalóval lehet menni?
2011. nov. 10. 15:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!