Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tegnap csúnyán bevertem a...

Tegnap csúnyán bevertem a fejemet, lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
Bevertem egy padba a fejemet, utána kb pár másodpercre elvesztettem az eszméletemet, utána csak annyira emlékszem hogy a barátaim körbe álltak. Vizes ruháztam vettem be fájdalom csillapítókat is de nem segített. este mindig felkeltem mert nyomást és fájdalmat éreztem.és még mindig mit ajánlottok?
2011. aug. 13. 20:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ügyeletet, most azonnal. Agyrázkódásod lehet.
2011. aug. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp meg kéne nézetni orvossal, lehet, hogy nincs nagyobb gond, de az a biztos, amit a doki mond.
2011. aug. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
igazából nem szeretnék orvos menni csak ha komolyra fordul mivel a szüleim nem tudnak róla..
2011. aug. 13. 21:04
 4/16 anonim ***** válasza:
Röntgent készítsenek, mert kialakulhat egy esetleges vérömleny is!
2011. aug. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szépen odaállsz és elmondod: "Anya, apa, ekkor és ekkor bevertem a fejem egy padba elvesztettem pár másodpercre az eszméletem, azt hittem semmi bajom nem lesz, ezért nem szóltam, de azóta ez és ez van. Szeretném, ha elmennénk egy orvoshoz." Nagyobb gond is lehet és azért nem akarod megnézni, hogy ne kelljen elmondani nekik?? Most állj fel a gép elől és tűnés hozzájuk, hogy nehogy tovább húzd és még komolyabb legyen!

(nem akarok bunkónak tűnni, csak ilyennel tényleg nem szabad tréfálni!)

2011. aug. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Majd, ha otthon összeesel és már soha többet nem tudsz felkelni, akkor majd a szüleid is megtudják, ugye? Gondolom piáltál.

Egy fejbeverés ájulással nem gyerekjáték. Persze, lehet, h a másnaposságtól fáj a fejed.

2011. aug. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Szerintem még most menj el orvoshoz,mert nem érdemes megvárni amég komojra nem fordul a helyzet
2011. aug. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
ezzel vigyázni kell, mert akkor is lehet baj ha nem érzel fájdalmat, és tényleg már csak azt veszed észre hogy meghlasz
2011. aug. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Minden baleseti kivizsgálásnál azzal kezdi a doki, hogy volt e ájulás? Valamiért ez nagyon fontos dolog. Úgyhogy ha nem akarsz elmenni orvoshoz, azért az ügyeletet felhívhatod, és elmondva az esetedet, meg az állapotodat, tanácsot kérhetsz.
2011. aug. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
még annyit, hogy kicsit vér aláfutás szerű és fel van dagadva,belilulva ez jelenthet valamit?
2011. aug. 13. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!