Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Elestem és nagyon bevertem a...

Elestem és nagyon bevertem a fejem agyrázkódásom van?

Figyelt kérdés
7végén egy ismerősömet meg védtem és nekem vertek be helyette elájultam bevertem a fejem a betonba utánna két 100kilós ember rám esett még egyszer bevertem a fejem és nagyon be van dagadva hátul a fejem. Hányingerem van szédülök és nagyon nagyon fáj. Lehet agyrázkódásom van?
2011. szept. 25. 19:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Biztos,hogy agyrázkódásod van, Sőt valószínüleg egy jó kis haematóma az agyadban. Nem ártana elmenni egy röntgent csináltatni.
2011. szept. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azonnal orvoshoz!!! Egy röntgent kibírsz.Nekem a férjem egy hasonlóilyen dolog miatt most félig béna !! látászavar,látás kiesés esetleg kettős látás hányinger fejfájás eszmélet vesztés:ezek intő jelek..Ezt most vedd légyszi nagyon komolyan.
2011. szept. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el vagy viteted el magad orvoshoz? Biztos vagyok benne, hogy agyrázkódásod van.
2011. szept. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Írd meg légyszi, mi lett belőle?
2011. szept. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azonnal doki, bénuláshoz is vezethet!!
2011. szept. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
El is veszitetted az eszméletedet? Mindenesetre orvoshoz kell menned, nehogy belsõ vérzésed is legyen.
2011. szept. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz mindenképp!!Az ilyennel nem jó szórakázni...,hogy majd reggelre jobban leszel...
2011. szept. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én látleletet is felvetetnék és rendőrségi feljelentést is tennék.
2011. szept. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi újság? Voltál dokinál?
2011. szept. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
koponya zúzódásom volt csak.. de itthon kellet pihennem 1 hétig.. de azóta is mindennap fáj a fejem..
2011. okt. 11. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!