Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi tortenik a babaval abortusz...

Mi tortenik a babaval abortusz utan?

Figyelt kérdés
Vagy a korhazban befejezett veteles utan? Es a szervekkel, amiket kimutenek az emberekbol?
2011. júl. 1. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Elégetik.
2011. júl. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Megy a veszélyes hulladék közé.
2011. júl. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A szerveket át szokták küldeni szövettanra. Ha a vetélés a 12. terhességi hét után történik, a gyereket elküldik felboncolni.
2011. júl. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Veszélyes hulladéknak minősül és elégetik. Sajnálom!
2011. júl. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hal'Istennek nem vagyok ilyen helyzetben, csak egyszeruen kivancsi voltam ra. Soha nem vetetnem el a babamat :)
2011. júl. 2. 10:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,örülök, hogy vagy ilyen helyzetben,de soha ne mond hogy soha. (Én bő egy éve voltam ilyen helyzetben,akkor kérdeztem meg a dokitól, de nem jó kedvemből vetettem el-még időben kiderült, hogy súlyos,összetett rendellenességekkel született volna a picim.)
2011. júl. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, vannak olyan helyzetek sajnos. Pl olyan kromoszomabetegsegek, amivel nincs eselye a babanak eletben maradni egyebkent sem. Akkor elgondolkodnek. Per pillanat en is varom a magzatvizvetelem eredmenyet, mivel nagyon magas a kockazatom down korra. De nem fogom elvetetni akkor se, ha bebizonyosodik, hogy down koros. Sokat vartam ra...
2011. júl. 2. 19:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!