Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért ilyen magas a pulzusom?...

Miért ilyen magas a pulzusom? Félek, hogy valami bajom van. :S

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többször érzem azt, hogy szinte majd kiesik a szivem, annyira ver. És csak idővel múlik ez el. Az átlagostól sokkal több ( ha jól tudom ) mert nekem nyugodt állapotomban, amikor nem sietek vagy nem csinálok semmit 93 körül szokott lenni. Fiatal vagyok(16) és nem ennyinek kéne lennie. Gondoltam már arra, hogy az lehet a baj, hogy már drogoztam és ha jól tudom az felgyorsítja a szívverést. Már csak ezért is megbántam a drogot... :(

Várom a válaszokat!:)


2009. febr. 25. 19:15
 1/1 anonim válasza:
A szapora pulzusnak több oka is lehet, ha meg akarod nyugtatni magad akkor menj el dokihoz, de kamaszkorban gyakori a magas pulzus az idegrendszer változása miatt.
2009. febr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!