Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hányás ellen mit a legesleghat...

Hányás ellen mit a legesleghatásosabb, ha nem marad meg benned semmi?

Figyelt kérdés
Szerdán egész este hánytam. Csütörtökön nem hánytam, és egész jól voltam. Ma este meg megint kihánytam a húslevest, vmint eléggé híg a székletem. Nagyon rossz érzés és félek mindeneggyes falattól, h nem e fogom kihányni. Keveset is tudok enni, és félek, hogy kiszáraok, mert a víz sem marad meg bennem sokszor :S Kérlek segítsetek :S Köszönöm :)
2010. dec. 17. 18:03
 1/7 anonim válasza:
100%
Szia!:) Ez eléggé gyomorrontás gyanús, nagyon fontos, hogy legyen benned elegendő folyadék, én azt tudom Neked tanácsolni, hogy félig ülő-félig fekvő helyzetben kortyolgass nagyon kevés kis folyadékot, ami lehet édes is, sőt mondjuk egy citromos Nestea!:) Ne igyál többet egyszerre egy decinél! pl:iszol kis kortyokkal 1 decit , majd pár perc múlva újabbat. Valamint diétázz! Szárazz sütiket egyél, és pihenj sokat! Nekem eddig ezek bejöttek!:) Jobbulást !!:)
2010. dec. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Orvos. B6 vitamin injekcióban.
2010. dec. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Ha rendes kaját eszel sima főtt sós krumplit egyél.

Háztartási keksz,tea.

Ha már jobban érzed magad egy kicsit akkor ihatsz ásványvizet(nekem hányingerre jó)

De tényleg nagyon kicsit kortyolgass egymás után mert ilyenkor a legfontosabb hogy ne száradj ki.

Ne próbálkozz túl fűszeres és tápláló kaját enni amit akkor szoktál amikor semmi bajod.

Jobbulást.

(De lehet jó lenne ha orvoshoz mennél ő többet tud mondani talán még gyógyszert is ad)

2010. dec. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Úgy van, orvos.


Nekem is volt egyszer olyan, hogy nem bírtam abbahagyni a hányás, pedig már nem is volt a gyomromban semmi. Olyan volt, mintha begörcsölt volna, kb. félpercenként kellett. A doki adott egy injekciót és azonnal meg is szűnt.

2010. dec. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nekem csak gyógyszert írt. Dédalon-t, meg étrendkiegészítőt, és asszem vmi széklet fogót vagy mi.

Inni próbálok sokat.Főtt krumplit ettem, de annyira szar volt, h hányingerem lett tőle, így nem folytattam, habár nem hánytam ki. Tegnap maradt meg bennem legjobban a víz. Most vmi krémtúrót zabálok, mert anyám szerint az könnyű meg mittom én.

Tudom, hogy ez most undin hangzik, de ma este vmi nyálkás szar is jött fel a torkomon és még mindíg érzem :S. Annyira szar. Nem bírom. Félek,hogy kórházba kerülök akármennyire is próbálkozom :S

Köszönöm a válaszokat.

2010. dec. 17. 18:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a két unokám volt ebben egyszerre tegnapelött.Két napig tartott,állitólag calici gyomorfertőzés járvány van megint.A jéghideg cola kortyonként csillapitja a hányingert,nem baj ha kijön igyál megint egy keveset.Ha pár napon belül nem áll el akkor orvos!!!
2010. dec. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben egyet értek "Orvos"-sal.Az egyetlen dolog ami komoly hányás esetén segíteni szokott nekem az a B6 vitamin injekcióban,semmi más.Sokan Dedalonra és egyéb praktikákra esküsznek, de ha kihányod,semmit nem ér úgysem.B6 injekcióban 100%-osan hatékony.
2010. dec. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!