Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi volt a leghosszabb időtarta...

Mi volt a leghosszabb időtartam, ami alatt benned maradt egy tampon?

Figyelt kérdés

Miért hagytad benn?

Lett valami következménye?


(Bocsi, ha hülyén van megfogalmazva...:D)


2009. dec. 24. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:

8 óránál tovább soha nem volt bennem. Mindig percre pontosan néztem.

De igazából már a 8 órát se szerettem soha kivárni, mert már akkor is nagyon kellemetlen volt kiszedni. Inkább legalább 6 óránként cseréltem, még ha nem is telt meg teljesen, csak ne rohadjon meg pálljon bennem olyan sokáig.

2009. dec. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kirándulni voltunk az osztállyal, reggeltől estig bent volt. Egyszerűen nem volt kézmosós hely, én meg nem fogok koszos kézzél benyúlkálni... Egyelőre semmilyen következményt nem vettem észre.
2009. dec. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

korábban a suliban nem voltak olyan körülmények hogy tudjak cserélni (retkes wc..) ezért egész nap bentvolt, órák alatt. rohantam mindig haza...

de most már javult a helyzet, olyan 2-3 óránként cserélek (nagyon erős a vérzésem, és ha nem cserélek sűrűn akkor mindenfélét beképzelek magamnak hogy már a lábamon folyik a vér stb...:D)

2009. dec. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Nálam 12 óra volt a leghosszabb idő. Mivel korán kell kelnem h beérjek a suliba így muszáj 5-kor kelnem és volt hogy délután 5 körül értem haza és mivel suliban nem nagyon akartam cserélni mert elég retkesek voltak a wc-k, se szappan se wc papír így nem volt gusztusom cserélni ott és inkább megvártam míg hazaérek. ez többször is előfordult de nem vettem észre semmilyen következményt.
2009. dec. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

5 óra.

Mindig ügyelek rá, nem szoktam ennyi időnél tovább bennhagyni. Részben azért, mert nagyon erős a vérzésem..


14/L

2009. dec. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24 óra. semmilyen következménye nemlett. vhogy nemjutott rá időm, azaz jutott, de akkor meg éppen tampon nemvolt nálam.
2009. dec. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Általában erős vérzésem van, 1-2. nap 3-4 óránként cserélni kell, 4. nap már van, hogy egész nap benn van, mert el is felejtem, meg már nem is vérzek, csak csepegek :D Nem lett belőle baj, már pár éve így szoktam.
2009. dec. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!