Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt már benned kullancs? Ha...

Volt már benned kullancs? Ha igen a tested mely pontján fúródott bele?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A hónaljamnál.Szerencsére időben kiszedtük!:D
2010. aug. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Idén nekem volt 4db, a barátomnak 5, a haverjának is vagy 5 :) pedig csak 10percre mentünk be az erdőbe.


A barátomnak és nekem a lábunkba és a nemiszerv környékén a combunkba volt. A másik srácnak a hasán meg a lábán biztos, a többit nem kérdeztem :)


Kisollóval kiszedtük, mert nem volt más. Nekem a feje bele is szakadt, de azt meg kivágtam egy szike pengéjével, így körbevágtm a húst :) inkább kikanyarintottam egy darabot a lábamból. Nehogymár agyhártya gyulladást kapjak :)

2010. aug. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Többször volt, néha 15-20 is. Most már igyekszek jobban odafigyelni. A lábamban volt a legtöbb, pár feljebb is volt a hasam és az ágyékom környékén. A legtöbbet előbb-utóbb észrevettem, és kiszedtem, kiszekíroztam valahogy. Egyszer emlékszem egy olyanra, hogy 2-3 nap múlva kipottyant belőlem többszörösére hízva. Sikerült elfognom, és szétpukkantottam, egy csomó vér fröccsent ki belőle.


Egyébként dzsuvás területen, magas fűben, bokrokban lehet felszedni leginkább, vagy ha erdőben, tisztáson a fűbe ülsz. Ha ezt el tudod kerülni, akkor 90 %, hogy nem mászik beléd. A kullancsriasztó spray is hatásos, de időnként ismételni kell.

2010. aug. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszer volt bennem valahol a hasam alatt. Kiszedtük és semmi bajom sincs.
2010. aug. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!