Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyire normális dolog hogy...

Mennyire normális dolog hogy most már bárányhimlő ellen is oltanak kötelezően?

Figyelt kérdés

Nekem ez egyáltalán nem tetszik sőt,azért lassan az élet ellen is oltani fognak???

Nem vagyok oltásellenes de ez már borzalmas!!!!


ma 16:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.
ma 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
kérdező, arra még mindig nem váltaszoltál mit találsz ennyire borzalmasnak az oltásokban? Pedig de le lehet írni csak nem akarod valamiért...
ma 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
37%

Te eddig hol eltel, szatyorban ?

Legalabb 10 eve oltanak ellene Mo.-n kotelezoen.

ma 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
2018-tol kotelezo asszem. Elotte csak valaszthato volt.
ma 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem semmi értelme. Ha a betegségen esik àt valaki, az èletreszóló védelmet biztosít, míg az oltàs nem. Pont felnőttkorukra lesznek veszèlyben az emberek. A barànyhimlő kisgyerekeken pár nap alatt átmegy, felnőttekre veszélyes.

De én nyíltan oltásellenes vagyok, ezèrt sem élünk Magyarországon.

ma 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 babyboom567 ***** válasza:
93%
Ismerősünk 4 éves gyereke pár nap alatt halt bele a bárányhimlő szövődményébe.
ma 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
75%
15ös és ha miattad meghal a gyereked nem lesz lelkiismeret furdalásod? Bár gondolom ott nálatok Afrikában ez teljesen normális. Ha egy kinyiffan csináltok kettőt helyette
ma 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Most fekszem itthon övsömörrel, a fincsi igazi bárányhimlő víruska integrálódott az idegsejtjeimbe, és most egy nehezebb időszakban előtört.

Öt napig voltam olyan rosszul, hogy még életembe soha. Napi öt- hat fájdalomcsillapítón éltem. Máskor évek alatt se szedek be ennyit.

Miért nem szóltál 17.24 rájuk, hogy én élethosszig védett vagyok?

ma 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!