Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyire általános a “nekem...

Mennyire általános a “nekem csak a Pfizer kell” hozzáállás?

Figyelt kérdés

Ti is gyakran találkoztok ezzel?

Hetente 125 ezer ember beoltására elegendő érkezik csak belőle, és van még több, mint 1 millió oltásra váró regisztrált. Ráadásul egyre többen regisztrálnak. Így sokat fog az várni, aki csak ezt fogadja el, és arra számít, hogy majd a “többiek” viszik a kínait. Ez önzőség is egy szinten.


2021. ápr. 20. 07:00
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
53%
#30, igazad van. Egy kocsinak is utánanézünk, körbejárjuk, mielőtt megvesszük. Az oltásnál meg besz*pják azt, amit a Kormány ideböfög a Nyunyókájukkal.
2021. ápr. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

18:

Pl. Szlovákia meg már most kijelentette, hogy nem fogadják el a Sinopharmot beutazásnál. Én meg mennék túrázni oda, ahogy Ausztriába is. Horvatország nyáron nem érdekel, főleg nem idén, mikor megindul oda a tömeg.

2021. ápr. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
50%

Én is azt preferáltam, de elvileg Július végén kaptam volna oltást, gondoltam, hogy addigra biztosan lehet választani, bár úgy voltam vele, hogy ha hónapokat kell várni akkor jó lesz más is. Most korábban összejött és Pfizert kaptam, de igazában az összes oltás jó arra, hogy a legtöbb súlyos esetet megakadályozza (a kínaiban nem vagyok biztos). De én elég paranoiás vagyok és tudtam, hogy 20 napig féltem volna, ha az AZ-t kapom annak ellenére, hogy nagyon kevés az esély arra, hogy komplikáció lépjen fel. De egyébként a barátom amerikai és már több, mint egy éve nem láttam, ezért is szerettem volna, hogy Pfizert kapjak (vagy Modernát de az nem nagyon van még ott ahol élek) mert gondolom azzal könnyebben beengednek.

Én azért megértem, ha valaki válogat, persze ha mondjuk 70 évesen visszautasítja a szputnyikot vagy az Astrazenecát az szerintem hülyeség, de ha 30 évesen inkább vár pár hetet hogy a kínai helyett valami mást kapjon, az oké. Szerintem ha valaki nincs annyira veszélyeztetve, és amíg beoltják odafigyel, akkor miért ne várhatna?

2021. ápr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
43%

Nekem csak a Pfizer kell



Kérdező te meg ne mondd meg másnak, hogy hova menjen nyaralni.

2021. ápr. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!