Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyire általános a “nekem...

Mennyire általános a “nekem csak a Pfizer kell” hozzáállás?

Figyelt kérdés

Ti is gyakran találkoztok ezzel?

Hetente 125 ezer ember beoltására elegendő érkezik csak belőle, és van még több, mint 1 millió oltásra váró regisztrált. Ráadásul egyre többen regisztrálnak. Így sokat fog az várni, aki csak ezt fogadja el, és arra számít, hogy majd a “többiek” viszik a kínait. Ez önzőség is egy szinten.


2021. ápr. 20. 07:00
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
92%
9.Pedig itt kizárólag magadról,saját magadról döntesz.
2021. ápr. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
11: biológia órán nem ezt tanították.
2021. ápr. 20. 08:02
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Mi kivártuk a sorunkat, férjem múlt csütörtökön kapta, én holnap fogom. Előtte oroszt ajánlottak mindkettőnknek. Nem oltattuk volna be magunkat csak ezzel.
2021. ápr. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
84%
Miért gondolják az emberek,hogy ez egy csodavakcina?Szerintem pontosan ugyanannyit tudnak erről is mint a többiről.Tekintve,hogy az emberek nagy része laikus,így gondolom semmit.Ugyanúgy ahogy én sem tudom,melyik micsoda.
2021. ápr. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
77%
Decemberben regisztráltam. A környezetemben már majdnem mindenki kapott, nálam fiatlaok is, én meg még heteket várhatok. Nem ragaszkodok a Pfizerhez, de baromi igazságtalannak érezném, ha az utolsók között kapva kínait kapnék, amivel aztán nem mehetnék Szlovákiába, Ausztriába, míg akik az egész járvanyba beles.zartak majd kapcsolataikkal jó korán elintézték a Pfizert, szabadon utazhatnak. Mondom, nekem bármi jó, ami nem a kínai, a Szputnyik is rendben van, tekintve hogy hamarosna elfogadja az EMA, az Astrától sem tartok, mert nagyon kevés embernél volt vérrög, gyanús hogy a Pfizer lobbija áll a botrány mögött.
2021. ápr. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
93%
Az ismerőseim köréből nagyon sokan azért veszik csak fel az oltást, mert ahhoz jár majd egy kártya, bizonyos előnyökkel. Nagy kérdés, hogy az EU-által el nem fogadott kínai vakcinás igazolással meddig fognak eljutni.
2021. ápr. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
46%
16.Nonszensz.
2021. ápr. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
16-os ez itt a lényeg. Pfizerrel csont nélkül lehet menni bárhova, amerikába is. Míg a kínaival nem, vagyis olvastam, hogy kínába sok szeretettel várják nyaralni a magyarokat, segítenek nekik a gyors vízumszerzésben is... Na megnézem ki az, akit ezzel rá tudnak venni a kínai oltásra.
2021. ápr. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
46%

"Játszani meg kísérletezgetni mindenki a saját életével tegye, én sokkal nagyobb problémának találom, hogy csukott szemekkel és fülekkel, 0 utánajárással engedünk mindent a szervezetünkbe amire azt mondják, hogy jó."



Ha valóban utana járnál, akkor tudnád, hogy

1. Az astra melletti vérrögképződés esélye nagyon kicsi, NAGYSÁHRENDEKKEL kevesebb, mint fogamzásgátló, vagy épp covid fertőzés mellett.

2. Újabb vizsgálat szerint pfizer mellett ugyanannyi sonus thrombosisos eset volt, mint astra után. Csak most épp a briteket kell kigolyózni.


Oszinten megmondom, azokat az embereket, akik úgy válogatnak, hogy az eü állapotuk nem indokolja, a legutolsó helyre tenném. Lehet utálni, de ez van.

2021. ápr. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

18: lehet menni az Adriára nyaralni akármelyik oltással, a horvátok bármit elfogadnak. Valószínű így tesz fél Dél-Európa.

Vagy itt mindenki Amerikába akar menni?

2021. ápr. 20. 08:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!