Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Felhaborítonak tartjatok-e,...

Felhaborítonak tartjatok-e, hogy a media mar megint kezdi tudatosítani-gondolom a kormany nyomasara-hogy orvosoknak jar a halapenz?

Figyelt kérdés

Ma aKossuth radióban hallottam,hogy az orvosoknak a halapenz adasa tartja valahogy szinten az egeszsegügyet,tehat indokolt. Megemlítettek a hatarokat,mely 0-350.000ft.


Sajat estemet írom most le,a közelmultban ketszer operaltak az egyik-hírhedt-súlyponti kórhazban.Mindket estben elfertőződtem,a seben otthon kezeltek,s vegül a sebesz a kezelőlapon nyugtazta.Sebe gyógyult!Öt nap múlva egyik fővarosi intezenyben megallapítottak,hogy műteni kell újra,mert bennt maradt valami,elkepzelhető,hogy fonal,majd hozzatette az orrvos,ezt a jelenseget egy 5 hónapja itt dolgozó gyakorló orvos is meg tudja allapítani!


A műtetet termeszetesen el kell vegezni,úgy hogy most fogjak megcsinalni.


Meg annyit szeretnek közölni,hogy az előző,2 sikertelen,1 het külnbseggel vegzett műtetert 30-30 ezer forintot fizettem!a ket műtetet ugyyanabban a kórhazban mas mas orvos vegezte.


Ilyenkor mit lehet csinalni,semmit,de undorító az,hogy egyes orvosok mit művelnek ebben az orszagban!!


2010. aug. 17. 13:37
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Kezdő orvotanhallgató!Termeszetesen Pesten vegzik el a műtetet,ahol korabban is vegeztek mar,de ez sajnos egy sűrgőssegi volt,így mar az UH utan bennt fogtak,de szerinted az normalis,hoy abban az agyban,amiben betóltak a műtőbe-az agy maradt ott-,műtet utan,agyneműcsere nélkül tettek vissza,majd masnap reggel cseréltek agynemüt!Velemenyed szerint az említett UH-vizsgalatnal,melyet 3 különböző orvos különböző időpontban vegzett el,normalisan jartak el,hogy a korabban eltavolított lépet elteres nelkülinek minősítettek?!


Szerinted nem az lehetett,hogy szinte automatikusan írtak a megszokott szöveget?


Szerintem is az a fizetes,amit az EÜ-ben kapnak,nevetseges,de minden kormany megigeri,hogy többszörösere emeli az orvosok fizeteset,egyik sem foglalkozott vele,sőt volt olyan is,amelyik u.n.Halapenz Bizottsagot is alakított,de minek?!Azert ezekre,ill.az UH-ra próbalj elfogadható valaszt adni,melyet előre is köszönök.

2010. aug. 17. 19:43
 12/12 anonim ***** válasza:

Már írtam rá választ, szerintem is nagy pofátlanság, amit csináltak, és megvan a véleményem az ott dolgozókról. Az ilyeneknek nem szabadna hálapénzt adni, de nem kell a teljes orvostársadalmat leírni az ilyenek miatt. Máskor, ha van rá lehetőséged, próbálj más kórházba menni.

a kezdő orvostanhallgató

2010. aug. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!