Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Párom 10-12 éve dohányzik en...

Párom 10-12 éve dohányzik en életemben max 10 szálat szívtam el par eve kicsit ittasan! Attól felek hogy a párom emiatt nem rendelkezik egészséges es elegendő spermaval?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg lehet beteg majd a baba vagy mentálisan vagy testileg

Esetleg allergia asztma

Ha esetleg meg is fogan

Elég erős lesz?

tudom nehéz ezt így megmondani ezért inkább tapasztalatok érdekelnek

Dohányzó szülőktől vagy leendő szülőktől h eddig mit tapasztaltak

Tudom ha dohányzás csak egy a sok rosszat okozó dolog közül de érdeklődnek ha szabad


2016. máj. 5. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Gének. Lehet hordozója valami betegségnek de attól, hogy a szülő dohányzik baja nem lesz. A nőn múlik a megtermékenyítés után minden. Ha te nem dohányzol kisebb az esélye, hogy valami betegsége. Viszont cigarettázástól akár impotens is lehetsz. Teherbe esés lehet hogy egy hosszú procedura lesz de lehet nem. Szerencse kérdése. Sok sikert :)
2016. máj. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ertem.

Nekem az orvos ezzel a félelmemmel kapcsolatban annyit mondott h romolhat a sperma minosege de altalaban nem ezen mulik foleg nem egy 26eves ferfinal. Ott azt mondta meg erosebbek kell legyenek 5-8ev mulva mar kissè aggódhatnèk.de persze hall az ember ezt azt es nehez nem aggodnI.

Annyi ember dohanyzik megis rengeteg gyerek szuletik..tudom h tulreagalom.:)

Koszonom h irtal :) mindent beleadunk!!!

2016. máj. 5. 21:45
 3/4 anonim ***** válasza:
26 éves életerős férfinek biztos semmi baja. A stressz is rombolhatja a sperma minőségét. Szerintem semmi nem lesz. Amúgy szívesen :)
2016. máj. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hat nemrég költöztünk haza

Másfél év stressz után mar szerencsére lenyugodott szóval optimista vagyok..

Köszönöm szépen !:):)

2016. máj. 6. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!