Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lebuktam, rajtakaptak, hogy...

Lebuktam, rajtakaptak, hogy cigizek. Többi lennt?

Figyelt kérdés
2-3 napja cigizek.15 éves vagyok csak, de ma rajtakaptak szüleim, mert én hülye bent cigiztem az ablakban és megérezték. Azóta nagyon ég a pofám. Apám is cigizik, de nagyon féltett eddig is tőle. Most mit csináljak? Valami segítség, esetleg tanács? Tudom, hogy nem szép dolog, ilyen fiatalon cigizni. De, könyörgöm hibázni emberi dolog. Most mit csináljak?
2014. máj. 16. 17:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Nincs pofám kimenni a szobából se!
2014. máj. 16. 17:13
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne szokj rá. Büdös leszel, elmegy rá egy csomó pénzed... ja, és nem egészséges.
2014. máj. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne szokj rá a cigire! A cigiben lévő nikotin csökkenti a vér oxigénjét, és így károsítja a szívet és az ereket, elszíneződik az arcbőr, egy sárgás színt kap a nikotintól, ami nem szép látvány, és idő előtt ráncosodni fog a bőröd. Csikkszagú lesz a leheleted, és még a hajadból is cigifüst fog áradni. Ezt akarod?
2014. máj. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Mondd azt, hogy kipróbáltad a cigit, szar volt, és nem akarsz rászokni. Meg fogják érteni a szüleid. Édesapád már valószínű, hogy nem tud leszokni (a cigi is csak egy drog), de neked nem fontos a rossz példát követni. Nem véletlen félt apukád attól, hogy te is egy rossz hibába esel, mert tudja, hogy a cigizés egy káros szenvedély, és ha valaki rászokik, nagyon nehéz leszokni róla.
2014. máj. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezt mondtam. Köszönöm a választ.
2014. máj. 16. 17:37
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Már látom emgeleőztek, de gondolom így, hogy elmondtad nem harapták le a fejed ugye?:)
2014. máj. 17. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd abba, ne gyújts rá.
2014. máj. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!