Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ciki hogy ezzel lebukta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki hogy ezzel lebuktam szex előtt?

Figyelt kérdés
Össze akadtam egy ismerősömmel hétvégén akivel már egy ideje tetszettünk egymásnak, kettesbe maradtunk. Én marhára nem terveztem ezt a dolgot, nem voltam rá felkészülve, így azt mondtam hogy megvan ezért nem feküdjünk most le. Aztán addig addig elvoltunk, hogy mégis csak szex lett belőle. Így ugye látta, hogy nincs is meg. Szóvá is tette szex után, de én ugyanúgy mondtam hogy de, megvan. Most szerintetek ez ciki, vagy nem nagy dolog? Elhihette így is hogy megvan?
2014. ápr. 3. 14:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hát ez elég éretlen és következetlen megnyilvánulás volt, de már mindegy :)
2014. ápr. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát ez így nem volt egy okos gondolat, biztos megvan a véleménye erről a helyzetről :D
2014. ápr. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
hazug... és még bizakodsz hogy sikerült e átverned.
2014. ápr. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2014. ápr. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Sztem az cikibb hogy miután megtörtént az eset is azt állítottad hogy megvan :D

Jobb lett volna ha bevallod ;)

2014. ápr. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Magyar nők... "Te Béla, most nekem hiszel vagy a szemednek?!"

Talán egy kicsit kínos a dolog mert, ha nem akartál szexelni akkor egyszerűen mondtad volna azt, hogy most nincs hozzá hangulatod, felesleges volt hazudnod és utána biztos úgy gondoltad, hogy most már kiállsz a meséd mellett. Hát ez van.

2014. ápr. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is mondtam már ilyet, hogy megvan és ezért nem akarom a dolgot, de ki is tartottam mellette és nem engedtem a csábításnak. Egyet tanulj meg: ha hazudsz, akkor csináld is végig és soha ne felejtsd el kinek miről mit hazudtál :)
2014. ápr. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Van akinek nem tùl erős a vérzése,plusz a nemi izgalom miatt hatni kezdhetnek olyan hormomok,amik kèsleltethetik,ideiglenesen minimálisra csökkenthetik,v elállìthatják a vérzést
2014. ápr. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Lett volna hozzá kedvem, csak én szex előtt szeretek teljesen tiszta lenni szóval ilyen hirtelen kósza szexnek nem vagyok a híve.
2014. ápr. 3. 14:14
 10/14 anonim ***** válasza:

igazat is megmondhatod, én ezen nem sértődnék meg, már nem tünsz gyereknek és ha ő az, akkor legalább most megtudod.

Tök normális kiduma.

2014. ápr. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!