Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ciki hogy ezzel lebukta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki hogy ezzel lebuktam szex előtt?

Figyelt kérdés
Össze akadtam egy ismerősömmel hétvégén akivel már egy ideje tetszettünk egymásnak, kettesbe maradtunk. Én marhára nem terveztem ezt a dolgot, nem voltam rá felkészülve, így azt mondtam hogy megvan ezért nem feküdjünk most le. Aztán addig addig elvoltunk, hogy mégis csak szex lett belőle. Így ugye látta, hogy nincs is meg. Szóvá is tette szex után, de én ugyanúgy mondtam hogy de, megvan. Most szerintetek ez ciki, vagy nem nagy dolog? Elhihette így is hogy megvan?
2014. ápr. 3. 14:00
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Az utolsó választ nem igazán értem. Én már nem akarom megmásítani azt, amit hazudtam neki. Csak arra voltam kíváncsi, hogy ez most akkora nagy dolog, hogy ciki, vagy lehet hogy ő nem is foglalkozik vele?
2014. ápr. 3. 14:22
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha orálisan nem elégített ki téged, akkor akár még el is hiheti.
2014. ápr. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

válasz nekem:

Oké, maradj mellette, de szerintem te gondolsz bele túl sokat. 2 opció van:

1: Tudja (mert nem hülye, esetleg volt már barátnője), hogy nem volt meg, de nem mond semmit, mert azt is tudja, hogy ez egy általános kiduma volt

2: Nem tudja, mert azt hiszi, nálad ilyen a dolog, már szerintem olyan magasról le***ja... nem is emlékszik rá.


Max akkor lepődik meg, ha 1-2 hét múlva lefeküdtök és akkor kezdesz vérezni.


Ne csinálj bolhából elefántot.

2014. ápr. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Nem elégített ki orálisan.

Lehet, hogy őt fele annyira se érdekli, hogy mi az igazság, nem tudom, de arra ügyelni fogok, hogy legközelebb ha lefeküdnénk, tényleg ne legyen meg. Köszönöm!

2014. ápr. 3. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!