Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyibe kerül manapság a...

Mennyibe kerül manapság a viceroy? Melyik a leg gyengébb cigi ami kapható? és még sok kérdés egybren!

Figyelt kérdés

Szóval

Mennyibe kerül a viceroy?!

Melyik a leg gyengébb cigi ami kapható?!(nem csak viceroy hanem minden féle)

Számít az a kismamáknál valamit ha gyenge cigit szívnak nem erőset?!Hogy milyen erősségü cigit szívnak?!

Segít a leszokásban ha egyre gyengébb cigit szív valaki?!

NEM KÉREK KÖTEKEDŐ,VÁDASKODÓ,FELESLGES KOMMENTEKET CSAK NORMÁLIS A KÉRDÉSEKRE VÁLASZT ADÓKAT!!

(ezt csak azért mert egy pár kérdésemnél már tapasztaltam az alábbiakat!)


2009. dec. 10. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:

A Viceroy 500 ft, a hosszú 510.

Nem számít milyet szívsz, sőt a gyengébb néha a rosszabb, mert nikotin helyett sok más még károsabb anyagot tesznek bele, ha nagyon kell, közepeset szívj.

Amúgy már terhes vagy? vagy csak terved?

Szerintem próbáld ki talán a nikotinos rágót, és próbálj meg minél kevesebb cigit szívni.

Nem vádaskodom, de minél többet szívsz, annál kisebb súlyú lesz a babád.

Amúgy a terhesek állítólag könnyebben szoknak le, mert a szagoktólkönnyebben rosszul lesznek, főleg a terhesség első harmadában. azért próbál leszokni légyszi.

2009. dec. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem szándékosan provokálsz, és aztán azt irod, hogy nem kérsz a kötekedő válaszokból!?

Egy kismama ne cigarettázzon!!!

A leszokásban pedig az segit a legjobban, ha azt mondod reggel, hogy most megfőzöm a kávém, elszivom vele az utolsó szál cigim, a többit kidobod, és többet nem is gondolsz rá!

Ha eszedbe jutna rágyújtani, akkor kezdj el énekelni a babának a pocidban, menj el sétálni, és gondolj arra, hogy felelősséggel tartozol nem csak a magad, hanem a babanának az egészségéért is!

Kérlek!

2009. dec. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A fehér Viceroy 1mg-os, szerintem ez a leggyengébb, nem tudok másról, ami szintén 1mg-os lenne...


A fehér Viceroy 499 Ft-ba kerül.


Kismamáknak egyáltalán nem szabad(na) cigizni, keveset sem!!!


Ismeretségi körömben még eddig senkinek nem jött be az "egyre kevesebb" módszer, csak az, ha egyik nap eldobták a cigit és utána soha többé nem gyújtottak rá!

Nagy akaraterő kell hozzá, de ez vált be sokaknak.

(Én nem cigizek.)

2009. dec. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

500 körül van a viceroy.

majdnem minden típusban van leggyengébb cigi. az 1 milisek.

kismamáknál mindegy h milyen cigit szívnak, mindenhogy káros.

nemnagyon segít a leszokásban ha egyre gyengébb cigit szívsz. letenni ettőlmég nemfogod tudni.

2009. dec. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy kismama simán le tud szokni, ha fontos a gyereke, anyám is leszokott annak idején mikor húgommal volt terhes, én meg leszoktam minden ok nélkül. Miért pont neked ne menne? A gyereked egészsége csak fontosabb mint az hogy büdös legyél minden nap. Ne vegyél többet és kész. Vagy olvasd el a leszokásos könyvet, másoknak is segített már. Egy próbált megér akkor is ha nem segít semmit. *****

Gyenge cigi meg károsabb mint a közepes.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. dec. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!