Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudom millió ilyen kérdés...

Tudom millió ilyen kérdés volt már, de mégis: mit érdemes manapság tanulni?

Figyelt kérdés

Egy teljesen használhatatlan diplomám van, nyelvtudás nagyon alap szintű..Most szeretnék valami olyat tanulni,ami hasznos lesz, amivel el tudok helyezkedni és a fizetésből jól meg tudok élni(=nem kell azon töprengeni,miből fizetem a számlákat). Egyébként lány vagyok, szóval ne azt írjátok,hogy menjek el ácsnak :)

Egyetemtől OKJ-ig minden szóba jöhet..Nagyon el vagyok keseredve, elég kilátástalannak látom a jövőt :(

24/L


2009. okt. 7. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha otthon vagy a természettudományokban próbáld meg a mérnökképzés valamelyik ágát. Horribilis pénz van benne, csak le kell szakítani a részed :) . A BME-t javasolnám, de elhivatottság kell hozzá, mert nagyon nem könnyű a diplomát megszerezni, cserébe mindenki elismeri a szopás eredményét :)
2009. okt. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

a diplomám tanári, két természettudomány tantárgyból..szóval valami közöm van a természettudományokhoz, de ez egy mérnök szakhoz édeskevés, főleg, ha a BME-ről beszélünk :)

egyébként sokan mondják, hogy manapság mérnöknek éri meg tanulni, de én attól félek nem bírnám a ,,kiképzést" :(

2009. okt. 7. 19:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sosem fogod tudni, ha nem próbálod meg. Ha elszánt vagy és meg akarod csinálni (és rendesen tanulsz), akkor meg is lehet.
2009. okt. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában álláshirdedő porálokon rengeteg könyvelőt kerenek, amit egy OKJ-vel is megtudsz szerezni.
2009. okt. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Menj ki külföldre. Ott majd az élet rákényszerít nyelvtanulásra. Jobban megéri mint itthon maradni.
2009. dec. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!