Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányosok! Tapasztaltatok...

Dohányosok! Tapasztaltatok már hasonlót?

Figyelt kérdés

Már pár éve dohányzom, kisebb nagyobb kihagyásokkal, viszont az utóbbi hónapokban már kellemetlenné vált a bagózás. Eleinte volt, hogy 1-1 alkalommal rosszul lettem tőle (hányinger, szédülés), mostanra viszont már az első néhány slukk után rögtön kiszárad a szám és iszonyat rosszul leszek. Már el sem bírok szívni egy egész szál cigit sem... Persze, így nem is akarok bagózni. Ha van is cigim, csak akkor gyújtok rá, ha nagyon nem bírom (persze rögtön meg is bánom)...

Volt valakinek hasonló? Mitől lehet?


2013. máj. 28. 15:07
 1/1 anonim ***** válasza:
én is dohányzom, de nálam még sosem volt ilyen (kivéve amikor másnapos voltam) inkább ne is erőltesd a bagózást, legalább le tudsz róla véglegesen szokni
2013. máj. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!