Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Öcsém leépül a herba cigijétől...

Öcsém leépül a herba cigijétől. Senkire nem hallgat, mindenkit lenéz, a saját halálát kívánja. Egy utolsó bunkó paraszt lett belőle és senkire se hallgat. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
25 éves lesz most júliusban, kb. 2-3 éve szívhatja ezt a valamit, én 2-3 havonta megyek haza és találkozom vele, de egyre rosszabb állapotban van. Alapjáraton is egy idegesebb, szorongóbb természetű fiú - plusz anyám elmebeteg, apánk meg elintézte annyival őt mindig, hogy hogy lehetsz ilyen ostoba - tehát abban keresendő az alap probléma, de szerintem a cigije nélkül nem lenne ilyen durva.. Segítsen, aki már tette le ezt a szart, vagy van valami ötlete..

2013. máj. 6. 12:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
elvonó
2013. máj. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Lantos Szilvia ***** válasza:
Orvos... méghozzá azonnal... !!! máskülönben meghal...
2013. máj. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Amig ö SAJÁT MAGA nem akar tenni ellene, addig nem tudsz semmit sem tenni, kényszerkezeltetni nem is lehet, de értelme sem lenne, mert utána az elsö dolga lenne megint elkezdeni.
2013. máj. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
fogalmam nincs mi az a herba cigi... én anno füveztem, és lsd-ztem ipari mennyiségben folyamatosan, anyám depressziós lett valószínűleg miattam, apám pedig mindig idegbeteg volt... én persze totál hülyének néztem őket, mert azt hittem, én vagyok az egyetlen normális tagja a családnak... egyszer mikor kiakasztottak nagyon és elkezdtem ordítani velük, bátyám rám hívta a mentőket, egyenes utam volt a zártosztályra... ott eltöltöttem 3 hetet, volt időm gondolkodni az életemről, olyan bitang nyugtatókat kaptam a "betegségemre" amikre persze rászoktam:) így akkor már nyugtatót is szedtem, füvet is szívtam és lsd-ztem is... ha nem akartam volna egyik napról a másikra saját erőmből, megváltozni, még ma is ilyen lennék...
2013. máj. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
dizájner drog. szintetikus fű utánzat.
2013. máj. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
jasszusom, már szintetikus fû is van? mondjuk a normál ára se haladja meg a 2500 at szóval nem értem miért kell ilyen fura dolgokat fogyasztani...
2013. máj. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
mert 1 g bio max 500 forint.:D de undorito es tulkeves ideig tart
2013. máj. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
nah ilyenkor örülök, hogy nem most vagyok fiatal:)
2013. máj. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az elvonó nekem is eszembe jutott, de nem gyerekről van szó, rendőri eljárás nélkül kényszeríteni nem lehetne, hogy vonuljon be, ezt meg túl súlyos lépésnek érzem, hogy rendőrséget vonjak be, egy életre megnyomorodna még jobban. Valami ésszerű szöveg vagy történet lenne az, ami esetleg felébresztené, de mivel szinte mindig szívja azt a szart - úgy jön családi ebédekre is - nincs egy tiszta pillanata és csak az a cucc beszél belőle. Ha meg esetleg nem szívott, akkor a dühroham, hogy nem jut hozzá.. tehát nagyon nehéz olyan pillanatot találni, mikor eljut az agyáig bármi.. szegény barátnője teljesen kivan, öcsém már úgy kell reggel h falhoz vágja a telefont és ordibál, mert megint egy reggel amikor fel kell kelni, ez egy normális reggel nála.. elvonóra lehet bárkit kényszeríteni rendőrség vagy orvos nélkül, nem tudjátok?
2013. máj. 8. 17:52
 10/16 anonim ***** válasza:

"ezt meg túl súlyos lépésnek érzem"

Mikor nem éreznéd annak?

2013. máj. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!