Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit tegyek hogy leszokjak a...

Mit tegyek hogy leszokjak a dohányzásról!?

Figyelt kérdés

Valami segítség kéne 12 éve dohányzom.

Ne gyertek azzal hogy akart, mert tudom hogy az kell.

Elég streszes az egész életem, diztos ezért se könnyü letenem, de akor mit tegyek.

Drága is, egészségtelen, büdös lesz a szám és a kezem is és a ruhám is.

Már megpróbáltam és nem ment, most már rendesen zavar hogy erösebb a fügöségem mint én.

Nem tudom mit tegyek.



2013. ápr. 6. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
olvasd el vagy hallgasd meg allen carr könyvét. hasonló reménytelenségben voltam én is, mint te, és rajtam segített, egyik napról a másikra:)
2013. ápr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én is csütörtök óta nem gyújtottam rá allen carr hangoskönyvének meghallgatása után,

hajrá! le a dohányzással :D

2013. ápr. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Anika61 ***** válasza:
Én 38 évig szívtam, mindent kipróbáltam, ami csak forgalomban volt, tapasz, elektromos cigi, nicotinell tabletta, de ezekkel sem ment a leszokás. Ami most segít rajtam, ami miatt 1 hete már egy szálat sem szívok, az a Champix nevű gyógyszer, melyet a háziorvos írhat fel. Recept nélkül nem lehet megvenni. TB támogatás persze nincs rajta, de úgy érzem, megéri a befektetést. Nézz utána, hidd el ez fog segíteni.
2013. ápr. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek.

Az elsö kettönek is, sajnos nem áll modomban meghalgatni mert ps3-ról netezek.

Az utolsónak meg üzenem hogy köszönöm és utána nézek, de ezt a hangos könyvet is szìvesen meghalgaatnám.

Amugy mennyibe kerül a gyógyszer?

2013. ápr. 8. 13:12
 5/5 Anika61 ***** válasza:
Üdv. Ez a kezelés 12 hetes, minden doboz két hétre elegendő gyógyszert tartalmaz. Az első doboz gyógyszer ára kb. 11.000 Ft, a többi kb. 12.000 Ft, patikától is függ, én ennyiért vásároltam meg. Az első doboz szedésénél még rágyújthatsz, a 8-14 napon kell kijelölni, melyik nap teszed le. Annyira már nem kívánod, segít az elvonási tünetek enyhítésében. Én kivártam az utolsó napot, néha egy szálat még elszívtam, hogy érezzem, mi hiányzik annyira, de már nem esett jól. Most úgy érzem, sikerülhet a leszokás, egy hete nem szívok egy szálat sem, és nem is hiányzik. Még annyiba kerül, mintha cigit vennék, de utána erre sem kell költeni.
2013. ápr. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!