Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a legjobb módszer hogy...

Mi a legjobb módszer hogy leszokjak a dohányzásról?

Figyelt kérdés
2009. jan. 11. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincs módszer!Akarat kell hozzá!Én egyik napról a másikra tettem le 10 év után.Az első 3-4 nap volt rossz utána már nem volt semmi baj.Mindíg elfoglaltam magam,és nem jutott eszembe a cigi.Semmi nasi nem volt cigi helyett,csk gumimacit eszegettem.
2009. jan. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Akarat kell hozzá, vagy valami nagyon fontos, amit nagyon-nagyon szeretnél. Én akkor szoktam le, amikor eldöntöttem, hogy babát szeretnék.
2009. jan. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

az hogy le akarj tényleg szokni,és átgondolod miért,miért lenne jobb nélküle és miért rossz a cigi,és utána kitűződ a célt hogy le fogsz szokni.én is leszoktam 7év után mert semmi értelme,sokkal jobb dolgokra költhettem most az árát.

sok szerencsét!

2009. jan. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Miért kéne leszokni??? Sokkal nagyobb bajt csinálsz ha leszoksz róla. Ha csak pár hónapja cigizel, akkor OK, de ha régebb óta, akkor felesleges. Mit aggódsz a nemdohányosok körébe iszonyatos sok a beteg, akkor meg nem mindegy???
2009. nov. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

csökkentsd a napi adagodat fokozatosan, legyen elég önakaratod és még a rágózás is segíthet, ha éppen rá akarsz gyújtani.

én is épp most próbálok leszokni 8hónap után, hogy kíméljem magamat és a pénztárcámat.napi dobozos voltam és 1 hét alatt napi 3-4 szálra lecsökkentettem az adagomat.és semmi bajom.

sok sikert a leszokásban!

2012. márc. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!