Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért szoktatok rá a dohányzásra?

Miért szoktatok rá a dohányzásra?

Figyelt kérdés
Hisz mindenhonnan azt hallani, hogy mennyire ártalmas! Mi volt az ami mégis rávett benneteket, hogy kipróbáljátok? Hálás lennék, ha megosztanátok velem! :)

2013. márc. 23. 18:41
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
36%
Sok drogos.
2013. ápr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Nem tartom értelmesnek a válaszod, hisz nem a drogról, hanem a dohányzásról volt szó, ami nem ugyan az. De köszönöm a véleményedet. :)
2013. ápr. 17. 20:00
 33/36 anonim válasza:
88%
Sziasztok! En 12 even keresztul dohanyoztam, mig most kb. 3. hete hogy nem dohanyzonak mondhatom magamat. Sajnos idonkent meg eros hianyerzetem tamad es szivesen elszivnek egy cigit. Hogy miert is kezdtem el.... kozepiskolas voltam, elso osztalyos, uj tarsasag, uj "elet stilus" bar soha ne kezdtem volna el!! De azt mondom sosem keso letenni es valtoztatni ha az ember igazan akarja a valtozast!!! Az elso heten tapaszt hasznaltam es ajanlom is mindenkinek, mert nekem sokat segitett az indulasnal. (most szaj spray-t hasznalok, amikor ugy erzem, cigizhetnekem van) Plusz ahol en elek mukodik egy szervezet aki 6 heten keresztul segit a leszokasban. Igazabol lelkileg tamogatnak leginkabb, de azt hiszem ez a legfontosabb. Hetente 15 percet beszelgetek egy "szakemberrel" a dohanyzasrol. Hogy miert csinalom, mit erzek tole, mikor szoktam ragyujtani.... az okokat kell megtalalni! Tobbszor is probaltam elotte "onalloan" leszokni, de amikor valami stressz ert, egyszeruen vennem kellett egy doboz cigit, mert vegem volt! Most az segitett hogy igyekszem kerulni a dohanyos ismerosoket, persze nem szakitok meg baratsagokat, de nem is orultem meg, hogy kinozzam magamat. Mas elfoglaltsagokat keresek magamnak, letettem a kavet, mert ahhoz ugye jar egy cigi, neha meg 2 is... tehat helyette teazom. A sportot is csak ajanlani tudom, sokat segit lelkileg is! Osszefoglalva, igyekszem kitolteni azt az urt ami a cigi " elvesztesevel" jar. Meg nagyon sokat tudnek errol irni, de a vegen meg valaki leolt, hogy mit okoskodok en itt... " jo magyar szokas" szerint. Azert irtam le a tapasztalataimat, mert sokan irjatok, hogy nem lehet leszokni, pedig ez tavolrol sem igaz! Remelem azert segitettem egy picit abban, hogy masok is kedvet kapjanak a leszokashoz!
2013. ápr. 19. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! A nikotin drog, addiktívabb, mint a heroin, csak sajnos legális. Nyugodtan utánanézhetsz.
2013. ápr. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
a nikotin addiktivabb mint a heroin.xDuramisten ezeket bekene zarni.:D
2013. máj. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

amugy meg.:D

A drog természetes (főként növényi, ritkán állati) eredetű gyógyszeranyagot jelent

2013. máj. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!