Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért szoktatok rá a dohányzásra?

Miért szoktatok rá a dohányzásra?

Figyelt kérdés
Hisz mindenhonnan azt hallani, hogy mennyire ártalmas! Mi volt az ami mégis rávett benneteket, hogy kipróbáljátok? Hálás lennék, ha megosztanátok velem! :)

2013. márc. 23. 18:41
1 2 3 4
 21/36 bresser válasza:
100%
Még 2 éve szoktam rá, eleinte csak hogy menőzzek a haverjaim előtt és aggyik dolog követte a másikat, de azóta megbánta és le szeretnék szokni. baromi nagy hülyeség volt a részemről hogy rászoktam.
2013. márc. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim válasza:
53%

17L

Mert a férfi aki nagyon tetszik,lancdohanyos,napi 2 dobozzal biztos elszív.De a másik ok az volt,hogy csökkenti az éhségérzetet+gyorsítja az anyagcseret es ez a fogyókúra kiegészítője

2013. márc. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! :)
2013. márc. 28. 09:35
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Marlboro-t szívtam. És azóta egyet SE szívtam el, és ha megkínálnának barátaim /márpedig 100% hogy meg fognak/ el fogom utasítani az biztos. Nem akarok rászokni , és aztán nem tudom hány évtizedig azt szívni, és aztán úgy járok mint a papám..(cigi miatt halt meg)
2013. márc. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Meghalt egy közeli hozzátartozóm. Ez lett a pótcselekvésem. Egyébként ő is dohányzott. Ennek több, mint két éve. Kisebb nagyobb időszakokat kibírok bagó nélkül, de ha stressz ér, meghalok egy szál cigiért!
2013. ápr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
53%
Mindig így kezdődik!A suliban kezdődik,az menő ha valaki cigizika,a sok kis kretén rászoktatja a cigiszűz kisfiúkat/kislányokat a bagóra,ettől aztán nagyfiú/nagylány lesz!Nekem 2nagyszülőm megpatkolt tüdőrákban a cigitől,szipkázták szépen minden nap!Ja,nem tíz-húsz év múlva dobod fel a pacskert a retek bagótol,hanem kicsivel később,ha szerencsés vagy!(nagyanyámat 60évesen vitte el)Az a baj,ha tüdőrákod lesz,abból szinte esélytelen felgyógyulni,olyan még nem volt-mert más ráknál még van esély!Tegyük hozzá,hogy rohadt drága,ha meg nincs valamilyen oknál fogva pénzed bagóra,akkor beleőrűlsz,sárgítja a fogakat,vagy majd szépen tönkreteszi(lásd előbbre a 20éves lány példáját)és olyan büdös leszel,mint egy kissebb dohánykereskedés!Anyám-öcséim bagóznak,kimenni nem tudnak szipkázni,mert a szomszédot zavarja a füst,én mehetek bárhova a lakásba mindenhova elterjed a füst-passzív dohányosként jó nagy sz@r helyzetbe vagyok ezek miatt!Forogjon a sírjában,aki kitalálta a cigarettát,stb-t
2013. ápr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2013. ápr. 3. 20:05
 28/36 anonim ***** válasza:
38%
Pontozzatok csak le,a kérdező is,majd a tüdőgondozóba menőzzetek,a foghíjjas mosolyotokkal
2013. ápr. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Egy egyszerű oka van. Tavaly tavasszal és nyáron volt életem legjobb időszaka. Azok a hosszú, forró esték, lazulások, amikor kipihentük a fáradalmakat, kibeszéltünk mindenkit egy-két szál cigi mellett. Abból az egy-két szálból rövidesen még több lett.. De milyen szép is volt. Mára már csökkentettem az adagomat napi 4 szálra, és jól megy a leszokás.
2013. ápr. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:
Én senkit nem pontoztam le! Köszönöm a válaszokat! :)
2013. ápr. 11. 19:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!