Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért szoktatok rá a dohányzásra?

Miért szoktatok rá a dohányzásra?

Figyelt kérdés
Hisz mindenhonnan azt hallani, hogy mennyire ártalmas! Mi volt az ami mégis rávett benneteket, hogy kipróbáljátok? Hálás lennék, ha megosztanátok velem! :)

2013. márc. 23. 18:41
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
25%

Egyik haverom vett rá még 4 évvel ezelőtt hogy próbáljam ki.Kipróbáltam,utána még még még!


Azóta nem tudom letenni,de nem is akarom :D

2013. márc. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Ez nagyon gyors volt, köszönöm. Ha helet még egy kérdésem feléd: Miért nem szeretnél leszokni róla?
2013. márc. 23. 18:44
 3/36 anonim ***** válasza:
31%

Azért mert megnyugtat és szeretek cigizni.


Nekem az okoz élvezetet sajnos,hogyha egy hosszú rossz nap után rágyújthatok,vagy akár csak úgy simán is.


Mindenki azt szajkózza hogy úgy kell élni hogy boldogok legyünk..Nekem a cigi is egy boldogságforrás .

2013. márc. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim válasza:
100%
engem is haver vitt bele, meghát menő volt. és én azért akarok leszokni róla,mert rendszeres sportoló vagyok, napi szinten és amaxot akarom kihozni magamból. amúgy 5évig szívtam de már 1 hete nem. erőt kaptam.
2013. márc. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Én is társaság miatt szoktam rá 7 éve, és szeretnék leszokni, csak nincs meg a kellő elhatározás és félek h még jobban elhízok.

22/L

2013. márc. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
kölyökként vagánynak gondoltam ... most meg nem tudok leszokni róla
2013. márc. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, és a leszokni kívánóknak sok kitartást, és sikert kívánok! Remélem akad még, aki meg osztaná velem a témához kapcsolódó gondolatait!
2013. márc. 23. 19:29
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

13 éves koromban szoktam rá, én minden nap kaptam 350ft kajapénzt, a leányzó akibe bele voltam zúgva pedig már 1 éve dohányzott, én azzal akartam neki imponálni, hogy veszek neki cigit, akkoriban 340 körül volt a sophiane...

de a csajszi nem merte hazavinni a cigit, ezért mindig én vittem haza, ha maradt neki másnapra is, és mivel mellette álltam minden nap 1 lépcsőházban 20 percet várva egy másik srácra, mindig éreztem a cigije illatát, mert hát aminek hozzá köze volt, az csak jó dolog lehetett, így egyszer csak én is rágyújtottam...

20 évesen szoktam le, ő meg azóta iszonyatosan megcsúnyult, és foghíjas... gyakorlatilag bottal sem piszkálnám meg:)

2013. márc. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

az utolsó történet nagyon aranyos (az utolsó két mondatig :D)

egyébként én nem vagyok rászokva, de azért szoktam cigizni, mert szeretek. nekem is boldogságérzetet ad. olyan jó. :)

2013. márc. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
43%

én nem gondolom vagánynak, de nálam is az emberek körülöttem dohányoztak, egy idő után kipróbáltam én is és rászoktam. viszont nem érzem olyan erősnek ezt a függőséget, szal ha 2 napig mondjuk nem gyújtok rá akkor érzek rá egy késztetést hogy na most jólesne már rágyújtani, de egyáltalán nem vagyok ideges hogyha nem jutok cigihez. ez lehet azért van mert nem dohányzom olyan régóta (4 éve próbáltam ki, azután alkalmi dohányos voltam, lassan 1 éve dohányzom rendszeresen). ha lenne egy kis motivációm akkor tuti le tudnám tenni.


viszont szeretek dohányozni. szeretem azt a szédelgést amit az ember érez pár slukk után, szeretem a füstöt, ráadásul szerintem jól áll egy férfinak ha dohányzik, olyan mint a filmekben, viszont nagyon büdös és drága, ezért több mint valószínű, hogy az első adandó alkalommal átszokom az e-cigire.

az hogy káros az nem zavar igazából mert annyira nem vészes mint ahogyan hangoztatják általában. oké hogy évente több ezren halnak meg tüdőrákban, de abból legalább 30% nem dohányzástól kapott tüdőrákot, a többi meg kb legalább 30-40-50 éve dohányzik. ahhoz meg hogy pár szál/doboz cigitől bajod legyen, ahhoz nagyon érzékenynek kell születni ami elég ritka.

2013. márc. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!