Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért szoktatok rá a dohányzásra?

Miért szoktatok rá a dohányzásra?

Figyelt kérdés
Hisz mindenhonnan azt hallani, hogy mennyire ártalmas! Mi volt az ami mégis rávett benneteket, hogy kipróbáljátok? Hálás lennék, ha megosztanátok velem! :)

2013. márc. 23. 18:41
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vagyok rászokva, 19évesen próbáltam ki, nagyon ritkán gyújtok rá társaságban. F/29

Kérdező te kipróbáltad már? Megkérdezhetem hány éves vagy?

2013. márc. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
Mert hulye voltam, es mert mindenki cigizett mar korulottem, + a csaj akibe belevoltam zugva olyat mondott, hogy o azert nem cigizek, mert en tuti bekopnem! Hat gondoltam akkor nesze! Mekkora idiota vagyok, nem?
2013. márc. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kommenteket. Nekem egy felméréshez kell, a ti történetetek. Ezért külön köszönöm, hogy segítetek nekem! :) (Én is dohányzom, már másfél éve napi 5-7 szálat. 22/N)
2013. márc. 24. 11:47
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
És te kérdező miért dohányzol? Nem szeretnél leszokni vagy átállni alkalmanként gyújtásra?
2013. márc. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Nem. Hisz nekem ez a boldog élet része, de köszönöm a kérdésed! :)
2013. márc. 24. 17:11
 16/36 anonim ***** válasza:
65%
Borzasztonak tartom, hogy ennyien szeretnek cigizni... Mi a jo benne???? Utalok cigizni bar letudnek szokni
2013. márc. 25. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
16 lehettem amikor haverom rászokott aztán kínálgatott, majd én is vettem. De nem voltam nagyon rászokva. Napi 7-8 szálat szívtam, de csak iskolában, mert itthon senki sem dohányzik aztán biztos leb@sztak volna :D
2013. márc. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Én 1 hete kezdtem el cigizni úgy, hogy minden nap 1et :/ De tegnap 2őt szívtam el, és úgy megfájdult a fejem, és hányingerem lett, hogy egész este az volt ,és ma, ha rágondolok arra, hogybeleszívjak a cigibe, elhányom magam szó szerint! Elkezdfájni a fejem, és hányingerem lesz, pusztán attól, hogy rágondolok! Most ez jól jött, mert kezdtem függő lenni.. nem bírtam ki 1 napot sem cigi nélkül. De most jó , mert már öklendezem a gondolatától is..
2013. márc. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó: Milyen fajtát szívtál?
2013. márc. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
58%
És tudom, hogy az 1 szál "kevés" egy nap, de akkor is ez lassan minden alkalommal duplázódott volna, szóval.. Amúgy nagyon kérlek titeket, ne ítéljetek el, de 14 éves vagyok és nagyon szégyellem magam! Tényleg nem jó a cigaretta, és nagyon nem "menő"! Soha többet nem fogok 1 szálat se elszívni..
2013. márc. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!