Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyiben változott meg az...

Mennyiben változott meg az életetek?

Figyelt kérdés

Aki leszokott mennyivel jobb az életetek. itt arra gondolok hogy mennyi a különbség a két élet között...

pl: egy barátom azt mondta hogy amikor ő leszokott akkor kevesebb pattanása maradt....


2012. aug. 16. 11:52
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
nekem eddig nem volt de ne tudd meg ma rám milyen idegbetegség jött. megutáltam a telefeont 20 perc alatt nem találtam meg egy zenét falhozvágtam a szekréyem ajtaját letörtem poharat vágtam a földhöz meg ilyenek. de most már kezdek lenyugodnni....
2012. aug. 25. 14:07
 12/12 anonim ***** válasza:

20 percen belül: A vérnyomásod a normális értékre tér vissza.

8 órán belül: A vér szén-monoxid értéke felére csökken és az oxigén szintje is eléri a normálisat.

48 órán belül: A szívbetegségre való hajlam csökkenni kezd, minden nikotin eltávozik a szervezetből, az ízérzékelés és a szaglás is visszatér a normális szintre.

72 órán belül: A hörgők nyugalomba kerülnek.

2 héten belül: Javul a keringésed és a következő 10 héten továbbra is javulni fog.

3-9 hónapon belül: A köhögés, a reggeli köpet és a légzési panaszok megszűnnek, mivel a tüdőkapacitás 10 %-kal nő.

1 éven belül: A szívbetegségre való hajlamod mostmár a felére csökkent.

5 éven belül: Az agyvérzésre való hajlamod olyan, mint egy nem dohányzónak.

10 éven belül: A tüdőrákra való hajlamod olyan, mint egy nem dohányzónak.

15 éven belül: A szívbetegségre való hajlamod olyan, mint egy nem dohányzónak.


Összefoglalva: NEM FOGSZ MEGHALNI idő elött !!

2012. aug. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!